Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

«Керамейя»: надійно, потужно, гарантовано

Керамейя, ООО
10 июля 2013 в 12:02
«Керамейя» спеціалізується на виробництві клінкерної керамічної цегли — облицювального стінного матеріалу, який займає найвищий якісний сегмент серед будівельних матеріалів та клінкерної керамічної бруківки. Для виготовлення своєї продукції  компанія використовує   сировину Верхньосироватського родовища.

Перша цеглина «Керамейя» була випалена в лабораторних умовах 8 квітня 2008 року, а вже в грудні того ж року  компанія здійснила перше постачання клінкеру «КлінКерам» на ринок Росії. Цей час можна вважати початком відліку Нової епохи якості українських будівельних матеріалів. За понад п’ять років сумлінної роботи «Керамейя» зарекомендувала себе на міжнародному ринку як компанія-виробник, що гарантує цілковиту якість своєї продукції. Підтвердженням цього є численні нагороди та відзнаки, а головне визнання самих споживачів продукції. Це лише перші кроки до народного визнання компанії «Керамейя»  як виробника кращої керамічної цегли та бруківки в Україні.

На сьогодні виробнича база «Керамейя» розташована в м. Суми. Потужність лінії по виробництву клінкерної цегли сягає  30 млн. шт. на рік, клінкерної керамічної бруківки 10 млн. шт. на рік.

В липні відбудеться урочисте відкриття лінії по виробництву клінкерної цегли «КлінКерам ІІ», потужністю 30 млн. шт. на рік. В стратегічних планах ТОВ «Керамейя» виготовлення всього спектру грубої кераміки. Так, на даний час ведуться виробничі експерименти  щодо випуску нових видів продукції, які б достойно доповнити існуючий асортимент.  Продукція ТОВ «Керамейя» сертифікована в системі УкрСЕПРО, ISO 9001:2009 і системі європейської сертифікації виробництва. Вся продукція від ТОВ «Керамейя» має необхідну сертифікацію як для України так і для країн СНД та Євросоюзу.

Увага, акція!

З 1 по 31 липня 2013 р. клінкерна керамічна бруківка від 175 грн/м2

 
R
0
Комментариев
0
Просмотров
1856
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.