Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

НОТЕХС – гарантія Вашого добробуту

НОТЕХС ПКП, ООО
17 августа 2016 в 11:33
Зайшовши на сумський ринок забудовників, компанія ТОВ "ВКП "НОТЕХС"" стала справжнім флагманом інновацій у сфері будівництва. За більш як 15 років виробничо-комерційне підприємство збудувало близько 88 тис. кв. м та на досягнутому не зупиняється.  

Перша багатоповерхівка, що звів "Нотехс" на пров. Зіновія Красовицького (у мин. Промисловий), викликала чималий інтерес у жителів міста. Будівля вражала незвичним для ока екстер’єром.  До речі, виділитися поміж сірої буденності – одна з візитівок забудовника. Але і всередині є на що подивитися. Відчутно, що при плануванні та будівництві квартир професійна команда орієнтується на європейські стандарти: це і просторі кімнати, і панорамні вікна, і найсучасніше оздоблення самого приміщення.

Серед пріоритетів керівництво виділяє чітку відповідність державним стандартам та найвищу якість вже готового продукту.

"Контроль за якістю будівельних матеріалів дуже важливий, адже люди мають бути впевнені, що, купуючи нерухомість, вони, перш за все, отримують безпеку, що вкрай важливо в умовах сьогодення", - акцентує Сергій Романченко, директор виробничо-комерційного підприємства "НОТЕХС".

Відтак, за 15 років у наймальовничіших районах Сум одна за одною з’явилися багатоповерхівки сучасного зразка. "НОТЕХС" і надалі планує будувати сучасне і комфортне житло для жителів нашого міста.

Зверніть увагу, що новобудови по вул. Харківська, 37 (2-й корпус) та вул. Прокоф’єва, 16 (2-й корпус) і пр-ту Лушпи, 2/1 вже доступні у продажу та чекають на своїх власників.

Профільні спеціалісти виробничо-комерційного підприємства "НОТЕХС" відкриті для спілкування та готові проконсультувати потенційних клієнтів за тел. 677-700, (050) 86 88 216. Біля 200 спеціалістів "НОТЕХСа" щоденно працюють над тим, аби якомога більше сумчан стали власниками нового, якісного та комфортного житла.

Інвестуючи в нерухомість, пам’ятайте: житло, побудоване вмілими руками, якісне та надійне!

Наша адреса: м.Суми. вул.Реміснича,35-2,
тел./факс (0542) 677-700, (050) 86-88-216

сайт http://notexs.sumy.ua

Ірина Крячко

R

3
Комментариев
0
Просмотров
1440
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.