Сумы-маркет

Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Якісна і очищена вода – запорука здоров’я та довголіття

Аквацентр, магазин
02 августа 2019 в 11:24
Ми самі вирішуємо, яку воду пити нам та нашим дітям. Тож потурбуватися про те, щоб така важлива складова нашого життя, як питна вода, була чистою – наш щоденний обов’язок. Можна сказати, що сумчанам дуже пощастило в питанні питної води. Оскільки нашими мережами тече неймовірна вода – з глибинних свердловин, яка зберігається у землі ще з часів Юрського періоду. Але головним «але» тут стають саме ті труби, якими той безцінний продукт доставляється до наших осель. Ми розуміємо, що ті комунікації вже відслужили своє.
Наш скарб, що піднімається з глибин, забруднюється на шляху транспортування до наших домівок. Вирішити цю проблему локально вам допоможуть професіонали - сумська компанія «Аквацентр», що більше 20 років займається підбором та встановленням обладнання по очищенню води у м. Суми. ЇЇ спеціалісти знають, як зробити унікальний артезіанський ресурс, що піднімається з глибинних свердловин, дійсно чистим та корисним. Саме у магазині «Аквацентр», що знаходиться за адресою: вул. Герасима Кондрат’єва, 127/1, у вас є унікальна можливість зробити безкоштовний аналіз води, що тече з крану у вашому домі чи яку ви піднімаєте з колодязів на своєму подвір’ї.

Пити чисту воду – це так само природно, як дихати чистим повітрям. Говорити про те, що наші діди пили з річки і були здорові до 100 років, можна. Але треба враховувати ті факти, що раніше наші річки були дійсно чистими, водойми самі могли себе очистити і настільки серйозно не забруднювалися нашою промисловістю. Зараз, на жаль, всі водойми у жахливому стані, наші поля орошаються нітратами, нітритами, що разом із дощами потрапляють у ґрунт, а потім безпосередньо до наших колодязів і свердловин.

Увага! Акція! З 31 липня по 31 серпня отримайте знижку у 5%  на всі моделі фільтрів. Спеціальна пропозиція для пенсіонерів – -10%!

Так, наш організм може впоратися із певним забрудненням води, але від того зношуються «очисні» системи нашого ж організму (нирки, печінка). Не будьте фільтрами води, а довірте цю справу професіоналам.
Магазин «Аквацентр», що знаходиться на вул. Герасима Кондрат’єва, 127/1, пропонує широкий вибір водоочисного обладнання, який гарантовано встановить у вашому домі системи з очистки питної води та води для побутових потреб.

Очищати воду вдома – це зручно і вигідно. Ви маєте нагоду особисто контролювати цей процес, ви бачите результат. Важливо, що очистка води відбувається механічним шляхом, має п’ять ступенів очистки. Сучасне обладнання дозволяє фільтрувати воду на молекулярному рівні. Всі віруси та бактерії затримуються у фільтрах, а ви отримуєте якісну воду. Пийте на здоров’я! Потурбуйтесь про своє здоров’я та про здоров’я своїх дітей. Купуйте в дім помічника, який захистить вашу родину.
Спеціальне очисне обладнання усуває надлишок заліза, пом’якшує воду, покращує її хімічні властивості. Для економії простору та коштів можна купувати багатофункціональне обладнання, що вже має у собі як мінімум дві функції.

Магазин «Аквацентр» – це професіонали своєї справи, які підберуть для вас систему очистку води, виходячи з ваших потреб, встановлять обладнання з урахуванням особливостей вашої оселі и забезпечать якісне та доступне сервісне обслуговування протягом всього часу використання фільтрів. Саме тут ви знайдете сучасне обладнання кращих світових брендів за доступною ціною.

Магазин "Аквацентр"
м. Суми, вул. Герасима Кондрат’єва, 127/1
тел.: (0542) 79-30-40, (050) 973-67-79, (096) 74-76-634
Розклад работи: пн-пт 9:00 - 18:00, сб 9:00 - 14:00, нд – вихідний


0
Комментариев
0
Просмотров
178
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.