Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Грунівська Січ, садиба сільського зеленого туризму

У 40 хвилинах від Сум посеред чудового змішаного лісу знаходиться садиба зі співучою назвою "Грунівська Січ". Це ім'я щебече десятками птахів, солодко пахне луговими квітами, медом з найближчої пасіки і навіть теплим парним молоком, надоєним з корови, що пасеться тут же неподалік, манить чистотою і свіжістю Псла, що протікає всього в п'яти хвилинах ходьби від садиби. Добре тут, друзі!

Оселившись в одному з семи будиночків, ви отримуєте унікальну можливість відволіктися від міського життя. Тут ви повертаєтеся до витоків повноцінного буття.

Кожен будиночок складається з двох кімнат і забезпечений усім необхідним: є гаряча і холодна вода, душ, туалет, умивальник, мікрохвильовка, електрочайник, столові прилади, супутникове ТБ і постіль. На території садиби діють домашня кухня, лазня і літній душ.

На садибі добре провести частину відпустки або вихідні з сім'єю, а можна відсвяткувати весілля, ювілей або відзначити корпоративне свято. Тут ви зможете не тільки відпочити, а й навчитися чомусь новому, наприклад, здобути навички шабельного бою!

Виды деятельности: Спорт, туризм > Базы, дома отдыха
Расположение: Краснопольский район
Адрес:

19 км від Сум, Краснопільський р-н, між селами Барилівка і Грунівка.

Телефон:

(050) 556-82-05, (050) 738-05-41, (099) 121-70-05

Дата размещения: 18 июня 2014 в 09:53

Статьи предприятия

Когда человеку хорошо, когда сердце его поет, а ум жаждет новых впечатлений, или когда, наоборот, накатывает депрессия и все валится из рук —...
2
Комментариев
0
Просмотров
14870
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.