Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Крук, ТОВ

ТОВ "Крук" представляє собою багатопрофільне підприємство, головним напрямком якого можна назвати надання послуг зі зберігання зерна та виробництво кормових сумішей і продуктів переробки сої та соняшника. Серед них особливу затребуваність мають екструдована повножирова соя, макуха соєва та соняшникова. Сьогодні сертифікований об’єм зберігання складає 27 тис. тонн.

У 2012 році TOB "Крук" згідно Міжнародного Економічного рейтингу "Ліга кращих" отримало статус "Підприємство року-2012" і відповідний Сертифікат міжнародного зразка. У 2015 році в рамках проекту "Національний бізнес-рейтинг" підприємство нагороджене Міжнародним сертифікатом "Експортер року" та почесним знаком "Import export award".

Протягом всього періоду діяльності товариство займається оптовою торгівлею зерном. Наразі ТОВ "Крук" використовує новітні інноваційні технології для виготовлення кормів та кормових добавок для тваринництва. Також підприємством застосовуються сучасні методи переробки сої, розроблені власні Технічні Умови на кормові суміші та кормові добавки. Тісна співпраця із Сумським Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України і Київським Інститутом ветеринарної медицини НААН України проблем дослідницької діяльності в галузі кормів та кормових добавок для тваринництва допомагає у вдосконаленні цих технологій, а саме впровадження збалансованого раціону для різних видів тварин, птиці та риби.
Наразі TOB "Крук" пропонує широкий вибір зернових культур високої якості за доступними цінами та у відповідності з ГОСТом на внутрішньому ринку. При експорті підприємство діє за міжнародними стандартами, які гарантують безпеку продукції.

Виды деятельности: Сельское хозяйство > Растениеводство
Расположение: Сумы
Адрес:

42200, м. Лебедин, вул.Залізнична, 50

Телефон:

(05445) 2-14-87

E-mail:

mail@kruk.com.ua

WEB-сайт:

http://www.kruk.com.ua/?page_id=66&lang=ru

Руководитель: Чалий Валерій Григорович
Год основания: 1994
Юридическое название: ТОВ "Крук"
Дата размещения: 06 февраля 2017 в 11:39
0
Комментариев
0
Просмотров
2167
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.