Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Шосткинський інститут СумДУ: 15 успішних років на ринку освітніх послуг

Шосткинський інститут Сумського державного університету
27 апреля 2016 в 15:54
8 червня 2016 року Шосткинський інститут Сумського державного університету відзначає 15-річний ювілей. Нині ШІСумДУ - вищий навчальний заклад класичного типу, який має IV рівень акредитації і готує фахівців хіміко-технологічного, інженерного та економічного напрямів. На факультеті денної форми навчання та в Центрі заочної та дистанційної форм навчання студенти отримують вищу освіту за спеціальностями:
  • галузеве машинобудування;
  • хімічні технології та інженерія;
  • економіка;
  • підприємство, торгівля та біржова діяльність;
  • фінанси, банківська справа та страхування;
  • менеджмент;
  • автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Високопрофесійні викладачі (80% - доктори та кандидати наук), сучасні аудиторії та лабораторії, оснащені новітнім обладнанням, потужна інформаційно-технічна база, електронна бібліотека з виходом до бібліотек будь-якого вишу світу, мережа Інтернет, безкоштовна Wi-Fi зона, інформаційно-телекомунікаційні технології та інноваційні методи навчання - запорука якості знань студентів, їхніх постійних перемог в олімпіадах та конкурсах. Переважна більшість абітурієнтів вступають на бюджетні місця, доступна вартість і повнооплатного навчання. Студенти мають можливість пройти військову підготовку та отримати первинне офіцерське звання, здобути на старших курсах другу вищу освіту. Усі бажаючі забезпечуються дешевим та комфортабельним гуртожитком, відвідують спортивний комплекс, стадіони, тренажерні зали. Свої таланти молодь  розвиває в студентському клубі, де працюють 4 колективи - танцювальні та вокальний ансамблі, СТЕМ, - до речі, три з них носять звання народних. Щорічно проходить працевлаштування випускників на промислових  підприємствах міста та країни (ДержНДІХП, КП ШКЗ "Зірка", КП ШКЗ "Імпульс", ПАТ"Сумихімпром", ПАТ"Фармхім", ПАТ"Фармак", ПАТ "Приватбанк", ПАТ "Авальбанк", податкова інспекція м.Шостки, ПАТ "Чернігівське хімволокно", ДП "Павлоградський хімічний завод" та ін.

Шосткинський інститут зайняв свою нішу в освіті та науці, став відомим в регіоні і за його межами як осередок науково-дослідної роботи, центр проведення семінарів та  конференцій всеукраїнського та міжнародних рівнів, зокрема Всеукраїнської науково-практичної конференції "Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи"  та Міжнародної науково-практичної конференції "Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво".

Шосткинський інститут з оптимізмом планує майбутнє, тому гостинно запрошує всіх, хто мріє стати висококваліфікованим фахівцем, до себе на навчання.

Адреса ШІСумДУ: 41100, Сумська обл., м.Шостка, вул. Гагаріна, 1.
Адреса відбіркової комісії: м.Шостка, вул.Гагаріна, 1, ауд.105,
Тел:(05449) 4-28-27, 4-28-28, (050)5325638,  (097)8897316.

Докладніше про умови вступу можна дізнатися на сайті ШІСумДУ http://shinst.sumdu.edu.ua

Ліцензія: МОНУ: серія АЕ № 636811 від 19.06.2015 року.

0
Комментариев
0
Просмотров
1143
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.