Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Будівництво сонячних електростанцій: комплексний підхід до вирішення завдань

Будівництво сонячних електростанцій: комплексний підхід до вирішення завдань
Дайджест 27 апреля 2018 в 16:03
Наше Сонце - не тільки зірка, але практично невичерпне джерело енергії. Особливість світила в тому, що воно видає щодня певний потік потужності, який можна розрахувати. Тривалий і стабільний період функціонування, а також сталість дозволило людині розглянути Сонце в якості повноцінного джерела тепла і енергії. До недавнього часу її використання було і дорогим, і складним. Сучасні технології внесли значні корективи в галузь, а тому почалося активне будівництво сонячних електростанцій.

Особливості СЕС

Генерувати енергію в промислових масштабах - це вже реальність, реалізувати яку стало можливо після справжньою технічної революції. Компанія "ЕДС-ІНЖИНІРИНГ" використовує виключно передові технології і матеріали. Активно використовуються фотоелектричні модулі для наземного монтажу. Саме такі пристрої вигідно відрізняються високим рівнем продуктивності і оптимальною ціною.

Фахівці прогнозують, що сучасні технології будуть залишатися актуальними мінімум пару десятиліть, оскільки вони демонструють досить високий рівень ККД. Скорочуватися природним чином конструкції і станції в силу старіння використовуваних елементів будуть тільки після 30 років експлуатації. і рівень зниження потужності буде невеликим - до 20% від стартового показника.

Будівництво сонячної електростанції промислового типу

Перевірена і надійна компанія "ЕДС-ІНЖИНІРИНГ" виконує будівництво станцій будь-якої складності та обсягу. Береться підприємство і за виконання складних і трудомістких проектів. В процесі роботи враховуються всі побажання замовника, а також особливості місцевості, де буде монтований об'єкт. Досвідченим професіоналам можна довірити:
  • Пошук і аналіз стану ділянки, на якому буде встановлена станція.
  • Точний розрахунок енергоефективності проекту. На цей показник можуть вплинути найрізноманітніші чинники, в тому числі і погодні, а тому майстри пропонують додатково ряд заходів. Саме вони дозволяють підвищити рівень ефективності.
  • Складання розрахунок майбутніх витрат і терміну окупності проекту.
  • Проектування з деталізацією розташування елементів.
  • Вибір та закупівля, доставка і монтаж всього необхідного обладнання.

На додаток до описаних робіт компанія пропонує також комплексне технічне обслуговування, а також аналіз її ефективності, справності всіх ключових вузлів. Подробиці на сайті http://eds-ltd.com.ua/ustanovka-solnechnyih-elektrostantsiy/

2
Комментариев
0
Просмотров
566
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.