Побутовий рекуператор для вашої оселі – свіже повітря для вашого мозку?

Побутовий рекуператор для вашої оселі – свіже повітря для вашого мозку?
Дайджест 23 октября 2022 в 12:19
Рекуператор повітря
На сьогоднішній день багато людей задають собі питання, як покращити своє здоров’я, емоційний та психологічний стан. Це повітря. Для того щоб людина почувалась добре та була здоровою, свіже повітря має бути усюди.  Для цього використовують рекуператор повітря.

Що таке рекуператор повітря?


Рекуператор повітря – це децентралізований елемент вентиляції, основною задачею якого є очистка повітря із збереженням тепла. Конструкція рекуператора влаштована таким чином, що він витягує забруднене повітря із приміщення через теплообмінник (може бути мідним або керамічним), при цьому цей теплообмінник нагрівається від температури повітря всередині приміщення. Потім рекуператор змінює напрямок обертання вентилятора та починає заганяти у приміщення свіже повітря з вулиці, яке спочатку проходить через фільтр, а потім і через теплообмінник, щоб нагрітися. Цей процес автоматичний. 70 секунда витяжка, 70 приток.

Таким чином, ви отримаєте свіже повітря у вашій оселі. Експерти інтернет-магазину OLVENT допоможуть вам обрати необхідний рекуператор для вашого приміщення.0
Комментариев
1
Просмотров
441
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Спасибо за информацию!