Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Етапи проведення електромонтажних робіт

Етапи проведення електромонтажних робіт
Дайджест 21 декабря 2016 в 12:15
Однією з найважливіших та найвідповідальніших частин у ремонтно-будівельному процесі є електромонтажні роботи. Від їх професійного виконання та якості обладнання, насамперед, залежить ваш комфорт та безпека життя. Такі роботи не проводяться надто часто, тому, якщо настала пора планувати дизайн квартир у Львові, Київі, Харкові, Cумах або іншому місті країни, приділіть увагу кожній деталі.

Перед початком установки електрики потрібно чітко вирішити, де саме у приміщенні будуть розміщуватись електричні прилади. Не економте на кількості розеток та світильників, щоб потім не довелося нівечити свіжий ремонт або псувати інтер'єр прокладанням неестетичних подовжувачів. Як зручно, коли у домі достатньо світла, під кожен прилад знайдеться вільна розетка, а вимикачі завжди під рукою.

Щоб нічого не забути і не пропустити, необхідно розробити детальний план з розміткою місць проходження кабелів, скласти схему освітлення, рівномірно розподілити щитки та коробки, зазначити кількість та точки розміщення розеток, світильників і вимикачів. Не забудьте потурбуватися про вмонтовану у стіну мережу телебачення та інтернету.

Якщо креслярські роботи виконані та затверджені, можна переходити до підготовчого механічного етапу. У відповідності до плану в цегляних та бетонних стінах перфоратором або іншими електричними приладами штроблять спеціальні канави, в яких прокладають кабелі та розподільчі коробки. Далі – установка електричного щитка та з'єднання схем до одного ланцюга, перевірка роботи обладнання під навантаженням мережі. На цьому найбрудніша робота завершена. Після оздоблювання приміщення встановлюють освітлення, монтують розетки та вимикачі, підключають електрику.

Компанія "Капітель" має в своєму штаті кваліфікованих спеціалістів, які володіють неабияким досвідом у ремонтно-будівельних роботах будь-якої складності. Справжні професіонали нададуть детальні консультації, спроектують індивідуальний план робіт, допоможуть вирішити всі питання щодо матеріалів та розташування електрики у приміщенні. Всі майстри відповідають за якість виконаних робіт. Підтвердження тому – задоволені клієнти, які вже не один рік користуються за призначенням результатами їхньої праці та не знають клопоту.

Шукаєте бригаду для вдалого та приємного співробітництва? На сайті http://kapitel.lviv.ua/ можна замовити ремонт квартир від кращих спеціалістів. Ви можете не турбуватися, ваші мрії будуть швидко втілені у життя.

0
Комментариев
0
Просмотров
979
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.