Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Заощаджуємо в подорожах

Заощаджуємо в подорожах
Дайджест 24 мая 2020 в 15:40
Про різноманітність варіантів подорожей можна говорити нескінченно багато. Все тому, що для сучасного туриста практично немає місць, до яких неможливо добратися: все залежить від бажання і можливостей мандрівників. Однак, в залежності від того, наскільки довгим буде маршрут, наскільки популярно це місце серед туристів, вартість поїздок може сильно відрізнятися. Вартість подорожей часто стає стримуючим фактором, але і його можна обійти або як мінімум зменшити.

Проживання та проїзд


Агрегатори, які допомагають структурувати інформацію і оголошення, в значній мірі полегшили життя бюджетним туристам. Платформи і сервіси дозволяють швидко підбирати найкращі варіанти транспорту (квитки, гарячі пропозиції, попутки) і житла, які можна розглянути, порівняти і вибрати найбільш підходяще для групи або компанії.

Однією з найдорожчих статей витрат є транспорт: таксі для бюджетного туриста - непомірно дорого, кілька машин для компанії – не завжди зручно. Для економії (і часу в тому числі), можна обрати один, але більш місткий варіант – оренда мікроавтобуса. Якщо розділити на число пасажирів, вартість поїздок буде значно нижчою.

Правило "низького сезону"


Якщо для поїздки відводиться достатньо обмежений бюджет, то їхати в пік сезону – не правильне рішення: оренда житла, вартість послуг будуть на такому ж піку, а можливість заощадити буде прагнути до нуля. Якщо є можливість вибратися в кінці туристичного сезону – віддайте перевагу цьому варіанту.

Харчування


Велика частина витрат йде на харчування, особливо якщо можливості готувати самостійно, немає. До речі, на замітку туристам, які орендували житло з кухнею, або домовилися про доступ до кухонного інвентарю: вирушайте за покупками в ті магазини, які вибирають місцеві жителі (цю інформацію легко знайти на тематичних форумах мандрівників), цінники, як правило, істотно нижче.

При відсутності продуктових "лазівок" робіть закупки для бутербродів тощо (в тих же недорогих маркетах), користуйтеся акційними пропозиціями кафе чи ресторанів, наприклад купони, бізнес-ланчі або обирайте заклади з системою шведського столу.

Екскурсії та сувеніри


Кожна екскурсія – біль бюджету, крім того якщо запланувати велику кількість виїздів за короткий проміжок часу, велика ймовірність, що крім почуття втоми вражень буде не багато. Уважно підійдіть до цього питання, і залиште тільки ті, які дійсно цікаві саме вам. Що стосується сувенірів, то від покупки пам'ятних дрібничок в самих туристичних місцях краще утриматися: в невеликих стокових магазинах, які будуть перебувати буквально "за рогом" ціна може бути в кілька разів нижче.

0
Комментариев
0
Просмотров
91
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.