Посівний календар для сумчан - 2022

Посівний календар для сумчан - 2022
ВС 19 января 2022 в 11:20
Зимові свята позаду, дні довшають, сонце починає гріти і городники почали готуватися до садово-польових робіт. Наш спецвипуск "Посівний календар-2022" підкаже, коли краще провести посів, посадку городніх і квіткових рослин, а коли їх проводити не варто. Поради професіоналів допоможуть вам правильно організувати роботу на присадибних ділянках і зібрати найкращий врожай

Насіннєві помилки

Щоб розуміти, як вибрати насіння для посіву на розсаду, потрібно враховувати поширені помилки, щоб уникнути їх у майбутньому.

* Уникайте насіннєвого матеріалу невідомих виробників. У продавців, які реалізовують насіння на вулиці або навіть на базарі, навряд чи буде сертифікований товар високої якості.

* Яскрава упаковка привертає увагу покупців, але потрібно звертати увагу не тільки на якість друку і красивого малюнка, а й вивчати написану на упаковці інформацію. Вибирайте посівний матеріал не по малюнку на пачці, а за описом сорту або гібриду, їхнім характеристикам і кількості посівного матеріалу.

* Враховуйте, що насіння гібридних культур не можна буде зібрати, щоб посіяти на наступний рік. Їх потрібно купувати щороку. Якщо хочете заготовити насіння самостійно, вибирайте сортові культури.

* Дражоване насіння обробляється стимуляторами і добривами. Не потрібно від них відмовлятися, адже воно проходить ретельну перевірку і не шкодить здоров'ю. Навпаки — не потрібно витрачати час на підготовку посівного матеріалу, а відразу проводити посів.

* Якщо хочете виростити екзотичні культури або нові гібриди, враховуйте кліматичні особливості місцевості, де будете вирощувати їх. Рекомендуємо заглянути в Місячний календар і висівати їх саме у сприятливі для цього дні.

* У купівлі насіння про запас немає нічого поганого, але купувати його занадто багато не варто. Якщо насіння залежиться, то втратить властивості.

* Перед покупкою краще розпланувати, якого продукту і в якій кількості потрібно купити. Уникайте імпульсивних і незапланованих покупок.

* Дивіться на ціну. Не потрібно купувати занадто дороге насіння, але і уникайте дешевого товару. Не потрібно економити на насінні, адже воно може виявитися неякісним, і потім доведеться купувати насіннєвий матеріал ще раз.

Такі прості правила допоможуть уникнути небажаних покупок, які загрожують негативними наслідками. Головне — дотримуватися плану покупок і підходити до питання придбання серйозно.Посій насіння з МХП! Нехай урожай буде щедрим!

Місячні фази і посадочні роботи

Багато при проведенні садово-городніх робіт орієнтуються на фази руху Місяця, оскільки він впливає на рідинні середовища в рослинах, грунті. При правильному виборі посадкового або посівного дня, а також при відповідному догляді сходи з’являться швидше, адаптація при пересадці пройде без проблем.

Молодик
До періоду молодика відносять 1,5 доби до і після дати молодика. Біополе особливо активно в кореневій системі, нижній частині стовбура, стебла, соки направляються вниз, тому не рекомендується садити, пересаджувати, рихлити. Соки в надземній частині циркулюють уповільнено, тому можна працювати з гілками, стеблами, бадиллям.
Час сприятливий для сівби насіння, яке повільно проростає. Також сіють рослини з швидким проростанням, збирають коренеплоди, лікарські рослини. У день нового місяця з рослиною не працюють.

Місяць зростаючий
Реакція коренів на невеликі пошкодження, пересадку менш болюча, соки направляються до надземної частини, сприяючи її росту. Рослинам потрібно більше вологи, поживних речовин. Період підходить для сівби, висаджування квітів-одноліток, пряних трав, рослин, у яких їстівні «вершки» (в тому числі і цибулинні на зелень).

Повний місяць
Час повного місяця-1-1, 5 діб до і після дати повного місяця. Для нього характерна максимальна насиченість соків, які енергетично активні в стеблах, листках, а кореневій системі енергії недостатньо. Тому потрібно збирати плоди (не для зберігання), насіння, лікарські трави, зрізати квіти.

Місяць спадний
Гравітаційна сила Землі збільшується, а Місяця, навпаки, зменшується, що створює умови для затримки вологи в грунті. Зростання листя, бадилля сповільнюється, коріння дають великий приріст, насичуються вологою, але і стають більш ранимі. Час підходить для сівби, висадки коренеплодів, бобових, цибулинних, квіткових культур і рослин з потужною кореневою системою, озимих зернових, зрізання квітів, збору врожаю для тривалого зберігання.

Вплив знаків Зодіаку

При своєму русі Місяць проходить різні зодіакальні будинки, що теж позначається на розвитку рослин. Одні знаки сприяють зростанню, хорошій приживлюваності, інші гальмують розвиток і адаптацію. Інформація про проходження через той чи інший зодіакальний будинок вказана в місячному посівному календарі поточного року.

Знаки за ступенем впливу

СПРИЯТЛИВІ. Знаходження в сузір’ї Рака, Риби, Скорпіона сприятливо для посівних і посадкових робіт.

НЕЙТРАЛЬНІ. При знаходженні в Терезах, Козерозі, Стрільці, Тільці можливі посадка і сівба, але максимуму урожай не досягне.

НЕСПРИЯТЛИВІ. При сівбі в період перебування у Водолії, Леві, Близнюках, Діві, Овні рослини відрізняються поганою приживлюваністю. Особливо несприятливий для всіх видів рослин Водолій, Лев. У цей період потрібен більш ретельний догляд.

Партнер проекту

МХП -Урожайна країна
вул. Сумська, 5Е
м.Ромни
Сумська обл.
+38(0542)702 220
https://www.facebook.com/urozhaynakrainaMHP
https://cutt.ly/bjBX4723
Комментариев
0
Просмотров
1519

Партнеры проекта

Предприятие "Урожайна країна" занимается выращиванием сельскохозяйственных культур, таких как пшеница, соя, кукуруза, подсолнух....
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.