Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

«Кусум» - плече допомоги в період пандемії COVID-19

ТОП-50-2020: 50 корисних справ, що допомагають пережити нелегкі часи
ВС 30 марта 2021 в 20:07
Через коронавірус минулий рік без перебільшення можна назвати надзвичайно складним для всього людства. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш назвав COVID-19 найбільш глобальною кризою з часів Другої світової війни. Світ робив все можливе, щоб стримати поширення інфекційної загрози. Але, на жаль, початок 2021 р. теж проходить під знаком пандемії.

У цей непростий час провідні фармацевтичні компанії спрямовують зусилля на створення і виробництво лікарських препаратів, які зараз так необхідні в боротьбі не тільки з коронавірусом, а й з іншими не менш серйозними захворюваннями.

Група фармацевтичних компаній «Кусум», що займається виготовленням ліків проти різних недуг і піклується про зміцнення здоров’я людей в усьому світі, вже другий рік робить все можливе, щоб забезпечити українцям перемогу над підступною хворобою - COVID-19. Тут усвідомлюють всю важливість підтримки, як для пацієнтів, так і для тих, хто стоїть на передовій і бореться за життя та здоров’я людей. Тому загальна сума соціальної допомоги у боротьбі з коронавірусом від «Кусум» в Україні, Індії, Узбекистані, Молдові та Філіппінах вже склала більше ніж 20  млн. грн.

Як відповідальний соціальний партнер, компанія прийняла рішення про запуск проекту з надання благодійної допомоги у вигляді безкоштовної передачі лікарських засобів на загальну суму близько 3 млн грн. (в роздрібних цінах), які можуть знадобитися при лікуванні бактеріальних ускладнень коронавірусної інфекції, а це - препарати азитроміцину, левофлоксацину, лінезоліду, а також антигістамінні засоби і препарати для симптоматичного лікування грипу та ГРВІ. Крім того, для 8 тис. лікарів були передані набори індивідуального захисту.Співробітники компаній у всіх країнах, де веде свою діяльність «Кусум», перерахували свою одноденну заробітну плату у благодійні фонди для боротьби з коронавірусом. Так компанія робить свій внесок в реалізацію пріоритетних завдань системи охорони здоров’я країни в умовах пандемії COVID-19.

Група фармацевтичних компа­ній «Кусум», в яку входить український фармацевтичний завод «Кусум Фарм», повністю виконує всі заходи, що запроваджуються урядом у боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції та дотримується карантинних вимог. У всіх відділеннях і офісах «Кусум» продовжує діяти жорсткий протиепідемічний режим.

«Ми дуже пишаємося тим, що наша команда вирішила взяти активну участь в боротьбі зі світовою панде­мією. Співробітники ­«Кусум» усвідомлюють нашу відповідальність і готові допомагати, як пацієнтам, так і лікарям», - прокоментував генеральний директор групи компаній «Кусум». Раджив Гупта. «Наразі дуже важливо проявляти високу свідомість, самоорганізованість і злагодженість дій. Спекулювати на цінах на гостро необхідні ліки, медичне обладнання, а також на засоби індивідуального захисту вважаю неприпустимим, особливо в такий важкий час, коли всі люди повинні згуртуватися і надавати посильну допомогу один одному. Тільки спільними зусиллями ми зможемо адаптувати систему охорони здоров’я до нових викликів, і успішно втілювати в реальність нашу задачу - пошук нових шляхів поліпшення якості і тривалості життя людей », - додав він.

Група фармацевтичних компаній «Кусум» планує і надалі допомагати суспільству, спрямовуючи кошти на соціально важливі проекти та шукати нові можливості для реалізації своїй місії по збереженню та зміцненню здоров’я українців.
Будьте здорові!
Тільки разом ми зможемо зупинити пандемію!
https://kusum.ua/

Лідер галузі

ТОВ «Кусум Фарм»: завжди поруч, щоб допомагати

Сьогодні група компаній «Кусум» входить до десятки найбільших фармацевтичних компаній України. ТОВ «Кусум Фарм» в Сумах впевнено тримає флагманські позиції і є одним з найсучасніших фармацевтичних заводів на території України. З кожним роком підприємство виходить на більш високий рівень, підвищує продуктивність, вдосконалює якість продукції, запроваджує нові заходи для захисту навколишнього середовища. Пандемія COVID-19 не відмінила інші хвороби і пацієнти чекають на ефективні, безпечні та доступні лікар­ські засоби. Фармацевтична компанія «Кусум Фарм» спеціалізується на розробці і виробництві різноманітних препаратів: це педіатричні, кардіологічні, гастроентерологічні, ендокрино­логічні, відхаркувальні та інші лікарські засоби. У 2021 р. компанія продовжить розробляти та виводити на ринок нові препарати, розширювати географію експорту, виділяти кошти на соціальні проекти та допомогу системі охорони здоров’я.0
Комментариев
0
Просмотров
461
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.