Обираємо ТОП-50 кращих менеджерів Сумщини

Обираємо ТОП-50 кращих менеджерів Сумщини
ВС 14 февраля 2022 в 18:04

Лідери часу та простору


Про роль особистості в історії, бізнесі, державному управлінні et cetera

У кризові часи роль особистості зростає до максимуму. Так влаштований світ. Бо інколи на прийняття правильних рішень є лічені хвилини, і немає можливості влаштовувати референдуми або соціологічні опитування. Як правило, подібні рішення – результат не тимчасового тиску обставин чи емоційних впливів, а підсумок довготривалої стратегії. Саме такий підхід спрацьовує за будь-яких критичних обставин і робить менеджера управлінцем високого класу.

І це не обов’язково – про політику. Хоча наразі криза, що накрила черговою хвилею нашу країну і нашу Сумщину – політична. А ще - військова. А ще – економічна. А ще - пандемічна. Вже давно. З усіма наслідками і першоджерелами. І всі ці кризи тиснуть на людей, заважають жити, радіти життю, розвиватися.

На щастя, з лідерами Сумщині пощастило. Вони тут є. Переважно, це - скромні люди, про справи і особисті якості яких знають хіба що їх колеги та партнери. Публічність – не їх мета і не їх пріоритет. Звісно, це якщо говорити не про політиків або державних управлінців. Останні намагаються бути на видноті в незалежності від власних успіхів чи поразок – робота така.

Так чи інакше, ми називаємо усіх таких людей - топ-менеджери. Люди, які несуть відповідальність та приймають рішення.

Топ-менеджери тримають на плаву країну і місто, розвивають бізнес, рухають суспільство вперед. Топ-менеджери є скрізь – у політиці, бізнесі, культурі. Саме вони організовують, фінансують, кредитують, вмовляють, планують і роблять можливими як колективні досягнення, так і чиїсь індивідуальні. А самі часто залишаються за лаштунками. Не висовуються, не кричать про власний внесок, особливо, коли йдеться про благодійність.

Тому нинішній ТОП – не тільки про 2021 р. Насправді , даний список – підсумок останнього десятиріччя. Просто настав час сказати таким людям колективне «дякуємо». Вони того варті. Таких людей можна любити чи не любити - робота топ-менеджерів передбачає багато непопулярних рішень. Але поважати результати їх діяльності суспільство мусить.

Звісно, ми розуміємо, список – не повний. Тому сподіваємося на вас, шановні читачі – якщо хочете додати прізвище достойного кандидата, напишіть нам pologiy@ukr.net.

Також ми розуміємо, що назвати ТОП 50 надзвичайно складно. Кожен із номінантів вартий своєї хвилини слави. Та й хто візьме на себе сміливість визначити найкращих?

Тож Оргкомітет вирішив піти неоднозначним, проте демократичним шляхом – електронного голосування. Нехай ТОП 50 визначать користувачі наших сайтів. Голосування розпочинається просто зараз і триватиме рівно місяць – до 14 березня.

За підсумками голосування ми плануємо видати спеціальний кольоровий журнал, а також оголосити переможців у газеті «Панорама».

Проголосувати за достойних ТОП-менеджерів ви можете, перейшовши за посиланням.

З повагою, видавець

56
Комментариев
0
Просмотров
2613
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.