Анатолій Єпіфанов: "В академії прищеплюють смак до гідного життя"

Вища школа, спецпроект
ВС 11 апреля 2012 в 17:41
Якось одна наша студентка дуже вдало сказала: "В академії прищеплюють смак до гідного життя". Повністю з нею погоджуюсь, адже у нас усе працює на імідж академії. Багата матеріально-технічна база, комфорт і порядок дисциплінують і підтягують студентів, ставлять їм високу планку, яку потім не хочеться опускати. Унікальна наукова бібліотека, рівної якій важко знайти в Україні, універсальний легкоатлетичний манеж, сучасне забезпечення навчального процесу інформаційними технологіями, налагодження партнерських зв’язків майже з усім світом – усе це робить академію вишем європейського зразка.

Приємно, що зовнішня форма навчального закладу відповідає змістові. Професійний рівень викладання (понад 75% професорсько-викладацького складу – кандидати і доктори наук) та висока вимогливість дають свої результати: студенти отримують міцні знання, а згодом і успішно працевлаштовуються. Ми пишаємося тим, що на наших випускників завжди є попит на ринку праці.

Кожному юнакові чи дівчині важливо не лише здобути потрібну спеціальність, а й цікаво провести свою студентську юність. Кращих умов для навчання та відпочинку, які створені в академії, годі й шукати. Найкращі гуртожитки, своя поліклініка, мальовничий Студентський сквер і цілий спектр секцій, гуртків і творчих об’єднань здатні заповнити молоде життя яскравими кольорами. Додайте до цього ще й по-домашньому теплу, затишну атмосферу, в яку потрапляють студенти, та батьківську турботу про них викладачів і співробітників, і ви не зможете не погодитися з тим, що студентські роки, проведені в академії, стають справді неповторними.

0
Комментариев
0
Просмотров
1870
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.