Як замовити доставку квітів у Суми

Як замовити доставку квітів у Суми
Дайджест 25 мая 2018 в 10:09
У найпрекрасніші моменти нас супроводжують квіти: весілля, День народження, освідчення, пропозиція руки та серця, вираз симпатії. Наша служба доставки квітів «Букетик 24» заслужено вважає себе майстернею щастя і радості.

З чого потрібно почати? З нашого сайту buketik24.com.ua. Там Ви можете подивитися електронний каталог усіх букетів з описом і вартістю. Вас чекає величезний вибір квітів. Наші консультанти завжди готові допомогти та відповісти на Ваші питання.

Зробити замовлення можна по телефону або безпосередньо на сайті. Ми пропонуємо будь-яку зручну форму оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, система "Приват 24", Visa MasterCard.

Визначившись з вибором та підтвердивши замовлення, наші флористи почнуть формувати букет, професійно слідуючи віянню квіткової моди. Одержувача зустріне найсвіжіший і неповторний букет!

Доставка по місту нашою службою здійснюється безкоштовно. Протягом 90 хвилин букет вже буде в руках щасливого одержувача. Цей момент ми сфотографуємо та надішлемо Вам в месенджер або на електронну пошту.

Ми чекаємо вас. Телефонуйте!

0
Комментариев
0
Просмотров
803
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.