Відновлює роботу Новосуханівський спиртовий завод

Анатолий Поляченко 25 марта 2019 в 16:50
Планується залучити кошти іноземних інвесторів
Як повідомляє газета «Вісті Сумських громад», відбулася робоча поїздка голови районної державної адміністрації Г.Дорошенка з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації до ДП «Новосуханівський спиртовий завод», на якому планується відновити роботу із залученням коштів іноземних інвестицій  по виробництву спирту етилового ректифікованого на умовах державно-приватного партнерства.

Експортувати вироблену продукцію планується до Туреччини, Німеччини, Азербайджану. Потужність відновленого підприємства становитиме 2000 дал/добу із високоякісного зерна (50 т зерна/добу).

Після запуску спиртового виробництва планується відкрити виробництво комбікормів з відходів. Післяспиртова барда містить пентози, білки, гліцерин, вітаміни, вуглеводи та інші речовини, тому є цінним кормом для тварин у натуральному та переробленому вигляді.

Відновлення роботи підприємства планується у ІІІ кварталі 2019 року. Для громади – це можливість працевлаштувати 80-90 осіб незайнятого населення, отримати додаткові надходження до бюджету, розвиток сільської території.

54
Комментариев
0
Просмотров
1611
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.