У Сумському районі буде відеоспостереження

Анатолий Поляченко 04 апреля 2019 в 16:00
Голова Сумської РДА провів нараду з питання встановлення камер відеоспостереження на території району
Як повідомляє газета “Вісті Сумських громад”, до участі у заході були запрошені голови сільських, селищних рад  району, голови ОТГ,  директори  загальноосвітніх шкіл, директор філії «Сумський РЕМ» Сергій Трощенко та безпосередні  виконавці робіт.
Слід зазначити, що у районі, який є прикордонним, вживаються заходи щодо створення та запуску в дію централізованої системи відеоконтролю. Ця система передбачає встановлення у населених пунктах камер відеоспостереження з можливістю розпізнавання номерів, кольору та моделі транспортного засобу. У районі мають запрацювати програми відеоконтролю, одна з яких буде охоплювати шкільні та дошкільні заклади, а за другою відеоспостереження буде вестися безпосередньо у населеному пункті («Безпечний район»).
Камери відеонагляду вже встановлено у декількох школах Сумського району. Очільник району акцентував увагу на тому, що питання встановлення якісних відеокамер є надзвичайно важливим та актуальним, та рекомендував головам сільських та селищних рад, директорам шкіл поспілкуватися з виконавцями вищезазначених робіт, опрацювати питання та проаналізувати ситуацію щодо наявності інтернет мережі на місця. Уже на наступній зустрічі мають бути визначені конкретні заходи та напрямки їх якомога швидкої реалізації.
45
Комментариев
0
Просмотров
2051
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.