Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Марина Порошенко побувала у Косівщині

Анатолий Поляченко 15 марта 2019 в 14:40
Вона відзначила високий рівень розвитку на Сумщині інклюзивної освіти
Як повідомляє газета “Вісті Сумських громад”, на Сумщині побувала дружина Президента України Марина ПОРОШЕНКО. Вона відзначила високий рівень розвитку на Сумщині інклюзивної освіти. Про це дружина Президента України сказала під час відвідування інклюзивно-ресурсного центру в селі Косівщина Сумського району.

Інклюзивно-ресурсний центр відкрився нещодавно. Він обслуговує дітей Сумського району та Миропільської ОТГ Краснопільського району. Наразі психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги отримують 45 дітей з особливими освітніми потребами.

Марина Порошенко зазначила: «В області на сьогодні працює 20 інклюзивних центрів. На прикладі такого закладу як у Косівщині, я хочу сказати, що Сумщина демонструє впевнений поступ вперед щодо впровадження інклюзивної освіти».

Вона також повідомила, що влада не стоїть на місці в цьому питанні і вже  закуплено новітні світові методики із проведення тестування розвитку дітей. Це все говорить про те, що Україна не лише доєдналася до європейських стандартів розвитку інклюзії, а й успішно рухається в цьому напрямку. Також перша леді України ознайомилася з роботою опорного Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки, де впроваджено інклюзивну форму освіти, та взяла участь у навчальному процесі, поспілкувалася з учнями та вчителями.

42
Комментариев
0
Просмотров
1770
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.