Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Геннадій Дорошенко зустрівся з мешканцями району

Анатолий Поляченко 12 марта 2019 в 18:00
Зустрічі пройшли в День народження великого Кобзаря
Як повідомляє газета “Вісті Сумських громад”, у день народження видатного поета та патріота України Тараса Григоровича Шевченка голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко провів зустрічі з мешканцями Сумського району. Метою зустрічей з громадськістю, які відбулася у Бездрицькій, Токарівській та Верхньосироватській сільських радах, було  обговорення  питання втілення реформ Президента та Кабінету Міністрів України  в життя. Останні події новітньої епохи, активна громадянська  позиція більшості  українського народу довели - громадяни стали справжніми творцями історії,  показали свою здатність  впливати  на  державу, втілили  в  життя конституційний принцип - єдиним джерелом влади в Україні є її народ.

«Сільські території сьогодні отримали можливості розвитку. Для них це вихід на абсолютно новий рівень життя і послуг, яких люди в сільській місцевості за останні двадцять років не бачили і не відчували», - під час свого виступу зауважив очільник Сумського району, - для нас головним завжди було, є і буде інформування людей, висвітлення переваг реформ, які проводить Президент України Петро Порошенко та Кабінет Міністрів України».
Слід зазначити, що з 6 лютого запущено  довгоочікувану систему монетизації субсидій, тобто грошових виплат малозабезпеченим верствам населення, про яку змістовно розповіла присутнім на зібраннях  начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Тетяна Гапон. Зустрічі  відбулися в дружній, теплій атмосфері. «Ми бачимо – робиться саме те, що потрібно людям, що створює нову якість життя», -  наприкінці зазначив Геннадій Дорошенко.

0
Комментариев
0
Просмотров
1815
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.