Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Смерть на будівництві у Сумах. Судять кранівника

ВС 07 июля 2020 в 08:00
Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно машиніста автомобільного крана, порушення правил безпеки яким призвело до загибелі людини.

Трагедія сталась 23 вересня 2019 року в м. Суми. Тоді на території будівництва нового багатоквартирного житлового будинку по вул. Інтернаціоналістів, 1 під час вантажно-розвантажувальних робіт, а саме переміщення піддону з цеглою з напівпричепа, впала стріла автокрана та смертельно травмувала 44-річного підсобного робітника.

Відповідно до висновку проведеної у ході досудового розслідування експертизи, невиконання вимог нормативних документів та посадових інструкцій машиністом крана автомобільного перебуває у прямому причинному зв’язку з настанням нещасного випадку.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини) КК України. Досудове слідство проведено слідчим управлінням Нацполіції в Сумській області.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомляє прес-служба прокуратури області.
 
4
Комментариев
0
Просмотров
744
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.