Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Жесткое слово: Хоруженко раскритиковал губернатора

ВС 31 января 2012 в 17:44
Хоруженко защитил Минаева от Чмыря
Депутат Сумского городского совета Александр ХОРУЖЕНКО, директор организации "Центр досліджень регіональної політики" на сайте http://sumynews.com прокомментировал вчерашнее заявление губернатора Сумщины Юрия ЧМЫРЯ на пресс-конференции.

Юрій Павлович, а ви "есть кто":))?... у Сумах

Юрій Павлович, не можу не поділитись свою радістю стосовно ваших успіхів в публічних іспражнєніях вчора на прес-конфренції.
Спочатку ваша читата [це важливо, бо за це треба буде нести політичну відповідальність]: "Хозяйственник должен заниматься хозяйством, а не выступать на телевизорах, в Интернете и на страницах газет. Слава богу, сегодня достигнуты договоренности, что Геннадий Михайлович Минаев занимается исключительно хозяйством во вверенном ему городе", - заявил на пресс-конференции глава Сумской облгосадминистрации Юрий ЧМЫРЬ.
Губернатор отметил, что чиновники, которые считают, что есть отдельные территории, куда не может вмешиваться областная власть, ошибаются. Фатально. Так как подобные ошибки чреваты безответственностью. "Территорий, которые бы остались без внимания областных властей, нет, поэтому сегодня областная власть вынуждена жестко реагировать", - заявил он.
Юрий Чмырь отметил, что по закону об администрации за все территории отвечает глава облгосадминистрации.
І от тут у мене виникає ціла купа до вас запитань?... Скоріше за все риторичних.
Вчора ви з особливою зухвалістю "опустили" мера міста Геннадія Мінаєва, який з усіх сил (часом здавалося навіть нераціональних) пробував будувати з вами рівні відносини, помножили на ноль все, що він вибудовував для вас протягом останнього року.
Він переконав всіх депутатів фракції "Рідне місто", що Ви особисто - наш політичний союзник. Я завжди на фракції - це можуть підтвердити всі, - виступав проти будь-яких політичних альянсів з вами. Причина одна - я вам не вірю! Оскільки людина, яка допустила фальсифікації на місцевих виборах, з такою ж легкістю зробить це і на парламенстьких виборах. Дай бог, щоб я помилявся. У вас ще буде можливість довести, що я не правий.
Таких хамських політичних заяв від губернатора я не пам'ятаю вже років вісім. Що взагалі ви собі дозволяєте? І на шо тепер сподіваєтесь?
Я чомусь думаю, що у мера [яке б прізвище він не носив] ЗАВЖДИ ДОМОВЛЕНОСТІ Є ТІЛЬКИ З ГРОМАДОЮ, яка за нього проголосувала. Коли ви говорити, що мер щось пише в Інтернеті не так і він повинен заткнуться, то шановний - може це ви не на своєму місці. Впевнений у собі чоловік, там паче публічний губернатор, - таку ахінею не може собі дозволити просто за визначенням... Ви що цього не розумієте?
Для себе роблю поки-що два висновки:
Перший: Забудьте про погрози. Заспокойтесь. І вибачтесь в четвер на колегії Сумської ОДА перед мером і усією громадою міста за ці брутальні слова. Ваша репутація від цього не схудне і зможете ще зберегти залишки якоїсь довіри до вас.
Друге: Тепер я точно буду голосувати в міській раді коли буде дотриманий принцип: А) інтереси виключно громади; Б) моєї репутації як громадського експерта; В) плювати я буду тепер на пакетні голосування і ваші домовленості.

P.S. Вчора потішив ваш пасаж про майбутній вояж у Страсбург і презентацію там Сумської області як успішної території. І от тут я скажу як заядлий євроатлантист і історик: в Раді Європі приймають тих, хто поважає місцеве самоврядування, і ненавидять тих, хто порушує права громад, і взагалі будь-які права.
Донести мені туди іформацію про Суми - це так же просто, як вам нагнути чергового чиновника, наприклад.
Я от ці два роки по правді кажучи бажав вам тільки успіхів, бо всі ваші попередники були убогими невдахами... І після цих заяв ви опустились до такої ж убогості.
Воно вам треба?
http://sumynews.com/ua/home/column-labels/item/2703-yurij-pavlovych-a-vy-est-kto?.html&fb_comment_id=fbc_10150628062287803_22655882_10150628185682803#f660b3e266c31c 
0
Комментариев
0
Просмотров
2369
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.