Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

На Сумщині від обстрілу загинула соціальна працівниця, розвозячи хліб для пенсіонерів

ВС 10 августа 2022 в 13:11
Позавчора через обстріли росіянами с. Катеринівка Шалигинської громади загинула місцева жителька. Для області це − важка втрата, але для громади це ще і невимовний біль. Адже цією місцевою жителькою була Чеботарьова Валентина Іванівна − соціальний робітник Центру надання соціальних послуг Березівської сільської ради, який обслуговує і жителів сусідньої Шалигинської громади, про це повідомив Заступник голови Сумської ОВА, Олег Коваль.

В цей трагічний день вона працювала. І загинула під час чергового ворожого обстрілу від осколкового поранення в шию, коли розвозила на велосипеді хліб для своїх підопічних − самотніх стареньких, які через вік та стан здоров’я не в змозі дійти до магазину.

Валентина Іванівна народилася 13 березня 1970 та все життя провела у с. Катеринівка. Обрала для себе місію піклуватися про інших, допомагати людям на схилі літ і більше 20 років пропрацювала соціальним робітником. Своїм чуйним та уважним ставленням до підопічних, сумлінністю й працьовитістю Валентина Чеботарьова здобула повагу та любов людей, якими опікувалася. Вони завжди з нетерпінням чекали її.

Редакція сайту "Всі Суми" висловлює щирі співчуття рідним,близьким та колегам Валентини Іванівни.

hlukhiv.info

33
Комментариев
0
Просмотров
753
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.