Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

На Сумщині почалася перепідготовка дослідників якісного стану боєприпасів та вибухових речовин

ВС 27 сентября 2021 в 13:45
На навчальній базі Шосткинського інституту Сумського державного університету розпочато курси підготовки офіцерів Збройних Сил України щодо набуття поглиблених знань та вмінь за спеціалізацією «Боєприпаси, вибухові пристрої, освітлювальні та сигнальні засоби». Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗС України.

За словами начальника Центрального управління забезпечення засобами ураження Озброєння Командування Сил логістики ЗС України бригадного генерала Анатолія Клочка, такі курси проводять у Збройних Силах України вперше.
— Ініціатором організації та проведення навчальних курсів виступили Командування Сил логістики Збройних Сил України спільно з Департаментом військової освіти і науки Міністерства оборони України, — зазначив бригадний генерал Анатолій Клочко. — Готуватимемо фахівців для дослідних лабораторій Міноборони та Збройних Сил України з дослідження якісного стану боєприпасів та вибухових речовин.

На курсах навчаються близько 50 офіцерів Командування Сухопутних військ, Повітряних Сил, Сил логістики Збройних Сил України, викладачів ВВНЗ та фахівців науково-дослідних установ.

Курси триватимуть два тижні, а після їх закінчення слухачі отримають сертифікати відповідної кваліфікації.
 
39
Комментариев
0
Просмотров
1138
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.