Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

На Сумщині мобільні групи слідкують за дотриманням карантинних обмежень

ВС 18 октября 2021 в 09:01
Основне завдання поліції в умовах карантину – посилення превентивної роботи, контроль за дотриманням вимог чинного законодавства та попередження можливих спалахів інфекційного захворювання.

З цією метою в Конотопському районному відділі поліції, окрім звичайних нарядів поліції, працюють додаткові патрулі та мобільні групи з числа дільничних офіцерів поліції, які спільно з працівниками Держспоживслужби та представниками місцевої влади перевіряють заклади торгівлі, міські та міжміські автобусні маршрути на предмет дотримання ними встановлених карантинних обмежень.

Правоохоронці також приділяють велику увагу проведенню роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності безумовного дотримання встановлених карантинних обмежень.

Поліція Конотопщини закликає жителів району дотримуватися обмежень, передбачених законодавством про карантин, виявляти розуміння, здоровий глузд, громадську свідомість та відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших жителів нашого міста та району. Також слід уникати чуток, і користуватися тільки офіційними джерелами інформації.

Окремо поліція Конотопщини звертає увагу суб’єктів господарювання та перевізників міських та міжміських автобусних маршрутів на неухильному дотриманні всіх карантинних обмежень.

ГК

29
Комментариев
0
Просмотров
609
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.