Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

На Сумщине местных жителей хотят оставить без банков

ВС 25 февраля 2021 в 16:00
Недавно мы рассказывали о возможном закрытии отделения "ПриватБанка" в Ямполе. Однако это - далеко не единственная финансовая проблема, свалившаяся на головы жителей. Так в марте прошлого года здесь закрылось отделение «Райфайзен банка Аваль». Вместе с ним исчез и банкомат, работавший в отделении. Правда, в городе остался ещё один; правда, жители привыкли к тому, что он периодически не работает. Однако в последнее время банкомат поставил антирекорд: аппарат не работает уже несколько дней. На экране лишь предлагают найти другие банкоматы. Однако, видимо, ближайший из них находится не в Ямполе.Завтра же на внеочередной сессии будет решаться вопрос об обращении к премьер-министру, нардепу от данного округа и правлению "ПриватБанка" с просьбой оставить в посёлке отделение. К слову, там же стоит один из банкоматов и терминалы. Что будет с ними, если отделение всё же уберут - пока неясно.

Источник: www.yampil.info

40
Комментариев
1
Просмотров
7205
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Відділення ПриватБанку, що було розташоване в м. Ямпіль, було зачинене внаслідок оптимізації неефективних та безперспективних відділень, що наразі ведеться по всій Україні.

Плануючи закриття неефективних відділень, ми провели кампанію із переведення клієнтів до дистанційних та онлайн-сервісів, аби наші клієнти не залишилися без банківського обслуговування.

Сьогодні послуги інтернет-банкінгу Приват24 дають можливість отримувати будь-які фінансові послуги не виходячи з дому. За допомогою мобільного банку можна проводити будь-які платежі, відправити або отримати грошові перекази, поповнити мобільний номер та отримати ще понад 157 послуг (серед яких - підключення до державних сервісів, купівля квитків, запис до лікаря та навіть замовлення доставки їжі чи квітів).

Послугами Приват24 наразі користуються понад 12 млн осіб. З кожним днем кількість клієнтів зростає. Ми постійно працюємо над поліпшенням сервісу та збільшенням кількості послуг. Більш того, ПриватБанк першим в Україні запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі Privat24 для Android та iOs. Відтепер понад 700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, зможуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24 для фізосіб. Щоб користуватися єдиним сервісом, потрібно лише оновити мобільний банк до останньої версії.

Закриваючи нерентабельні відділення, на їх місці чи поблизу встановлюють інформаційно-платіжні термінали самообслуговування, які мають доволі широкий функціонал. Такий термінал самообслуговування встановлено за адресою: бульвар. Ювілейний, 9.

Наразі, у м. Ямпіль залишаються два банкомати ПриватБанку - один зовнішнього типу (у будівлі відділення, що зачинене), другий - у приміщенні магазину “Союз”, за адресою: бульвар. Ювілейний, 9.

В умовах глобальної діджиталізації та принципів кешлес держави, ми готові співпрацювати з торгівельними точками м. Ямпіль щодо встановлення у місцях торгівлі терміналів для розрахунку безготівково, тобто картками.