7 травня: як тримались Суми і Сумщина у вівторок

ВС 07 мая 2024 в 23:13

Війна з росією


Вночі та вранці ворожі солдати 21 раз обстріляли з авіації, артилерії та мінометів Білопільську, Глухівську та Есманську громади.

Упродовж дня росіяни завдали 49 ударів з артилерії, мінометів і РСЗВ по шести громадах: Білопільській, Великописарівській, Краснопільській, Миропільській, Хотинській та Юнаківській. Унаслідок обстрілів було пошкоджено два багатоквартирні будинки, магазин і лінію електропередач.

За минулу добу війська ворога 224 рази піддали обстрілу Сумську область. Мішенню авіаударів стали енергетичні об'єкти Сумщини, але ворогу не вдалося знеструмити область. Через обстріли загинув один і було поранено чотирьох мирних жителів, пошкоджено шість багатоквартирних і 10 приватних будинків, три садиби, дві адміністративні будівлі, об'єкти енергетичної та критичної інфраструктури, майно підприємства, магазин, складські приміщення, 8 автомобілів і дві будівлі елеватора.

Електропостачання


Унаслідок атаки Сумщини ударними безпілотниками 6 травня в області було знеструмлено 400 тис. жителів. Станом на 7 травня в області практично повністю відновлено електропостачання.

Допомога тимчасово переміщеним особам із прикордонних районів


До 9 травня включно з 9:00 до 15:00 у Сумах приймають допомогу для ВПО з прикордоння, які вимушені через обстріли покинути свої домівки. Сумчан просять приносити засоби гігієни (шампунь, зубну пасту, зубні щітки, мило), пральний порошок і мийні засоби за адресою: вул. Збройних сил України, 18. Детальніше за номером телефону: (050)4055670.

Життя


За минулий тиждень у Сумах народилося 26 нових жителів: 17 хлопчиків і 9 дівчаток. Побажаємо новонародженим та їхнім мамам миру, здоров'я та безпеки.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська військова адміністрація, ОК Північ, Національна поліція

19
Комментариев
0
Просмотров
2169
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.