25 березня: як минула субота у Сумах та на Сумщіні

ВС 25 марта 2023 в 23:59

Війна з росією


За день 25 березня російські війська 42 рази обстріляли шість прикордонних громад Сумської області: Білопільську, Есманську, Зноб-Новгородську, Краснопільську, Новослобідську та Середино-Будську. Обстріли велися з артилерії, гранатометів і мінометів. Згідно з інформацією Сумської обласної військової адміністрації, обійшлося без жертв і руйнувань.

Культура


Сумському національному академічному театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна - 90 років! Браво! Навіть у такий непростий, воєнний час улюблений у Сумах театр продовжує тішити мешканців і гостей міста новими прем'єрами, блискучими творчими відкриттями та натхненною грою акторів.

\

Свята


25 березня - День Служби безпеки України. Від професіоналізму, волі, винахідливості та мужності розвідників і контррозвідників багато в чому залежать як захист нашого державного кордону і сувенітеритету України, так і безпека, стабільність і мир усередині держави. Побажаємо працівникам СБУ твердості, впевненості та удачі!

Життя


У суботу в Сумах було тепло і сонячно. На деяких подвір'ях сумчани провели суботники - обкопували старі дерева, садили нові саджанці, згрібали торішнє листя. Одяг на містянах стає дедалі легшим і весняним. У центрі міста панує пожвавлення. У центральному парку працюють атракціони та чути дзвінкі голоси дітлахів, які катаються на скейтах і самокатах. Суми розкрили обійми весні та насолоджуються її приходом. Дякуємо за ці щасливі миті нашим захисникам!

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада, ОК Північ

44
Комментариев
0
Просмотров
1629
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.