Сумський водоканал поділився досвідом впровадження ГІС із колегами з Конотопа

ВС 13 января 2023 в 20:17
Днями керівництво конотопського водоканалу завітало до КП «Міськводоканал», щоб ознайомитися з сумським досвідом використання геоінформаційної системи. Презентували можливості ГІС безпосередньо розробники - представники ТОВ «НП РІКОМ».

За словами Михайла РИБАЧУКА, сумський водоканал виконав величезну роботу і, як наслідок, має одну з найкращих ГІС в Україні для виконання різноступеневих задач у процесі експлуатації та управління системами водопостачання та водовідведення.

«Ми завжди готові поділитися досвідом із колегами, адже сучасні технології значно полегшують роботу підприємства. ГІС забезпечує збір електронних даних усіх мереж, надає можливість визначатися з першочерговими заходами оптимізації, знизити витрати на утримання систем, точно інформувати споживачів про відключення, здійснювати моделювання та гідравлічний розрахунок», - розповідає Анатолій САГАЧ, директор КП «Міськводоканал».

За час користування системою майже всі підрозділи сумського водоканалу відчули її переваги. А в ході зустрічі з колегами з Конотопа поділилися нюансами впровадження ГІС, застерегли від певних помилок, розповіли про переваги та доцільність.

Самі ж сумські водоканалівці на зробленому не зупиняються. Разом із фахівцями ТОВ «НП РІКОМ» планують інтегрувати дані ГІС у розрахунково-інформаційний комплекс інженерних мереж та ув’язати з можливостями сучасних автоматизованих систем управління технологічними процесами. Це потрібно для забезпечення безперебійної роботи підприємства, досягнення максимального економічного ефекту та підвищення якості послуг.

КП "Міськводоканал"
51
Комментариев
0
Просмотров
3242
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.