Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Волонтерка з Сумщини терміново потребує допомоги

Татьяна Голуб 27 февраля 2017 в 14:00
Жінка допомагала військовим, незважаючи на власне здоров'я
Весною 2014-го Тетяна Дремова не відходила від телевізора - дивилася новини з українського сходу. Як серця, було жаль наших солдатиків, молоденьких, необстріляних, розгублених, одягнених, немов з чужого плеча. Хотілося допомогти, але не знала як. А тут земляки, недригайлівські волонтери, стали збирати народну допомогу для війська. Тоді 51-річна пані Тетяна надумала, чим зможе прислужитися хлопцям, котрі стали на захист України.

Вона завжди була доброю господинею, майстринею випічки. Її пиріжки, вчинені за бабусиним «таємним» рецептом, розходились вмить. І от щотижня, без огляду на домашні проблеми й власне самопочуття, Тетяна Дремова ставала до «мартену». Видавала «на гора» з півсотні пухких і лапатих недригайлівських пирогів. Темпів не збавляла. І випічку робила власним коштом, хоча, бувало, люди допомагали. А ще дивувалась, коли сусіди – чи то жартома, чи всерйоз – почали прозивати її «волонтеркою». Думала: ну, який я волонтер, так, лишень помагаю.

Де бували Тетянині пироги, і де на карті України ті населенні пункти, сама господиня тільки чула й зроду-віку не бачила: на наших позиціях під Авдіївкою, Мар’янкою, Попасним, Верхньоторецьким, Водяним, Кримським, Лисичанськом, Троїцьким... У піхоті, артилерії, «на танчиках». І скрізь хлопці-вояки ті пиріжки хвалили, бо пахли вони рідною домівкою, маминим теплом і таким бажаним мирним щастям.

Чоловік Тетяну підтримував. Єдино, що сам допомогти не міг: через перенесений інсульт майже не рухався, по суті, лежачий. А потім із Тетяною Дмитрівною приключилась біда. Стали відмовляти нирки: пекельні болі, набряки, проблеми із серцем. Лікарські консиліуми в районі й області #Сумщина закінчились нічим. Хірурги радили видаляти проблемну нирку, але самі за втручання не бралися. На складну операцію дав «добро» (і хороші прогнози на одужання) професор-світило з профільного київського інституту. Але попередив: не зволікайте.

Наразі Тетяна Дремова проходить київський курс лікування: їй «почистили» ліву нирку, обстежили й радять позбутися правої. Ціна питання = 20 тис. гривень. Для простої родини з сільської глибинки – неймовірні гроші (та й дуже витратились на все попереднє лікування). Відгукнулися родичі, земляки, волонтери, парафіяни місцевої церкви, але зібраного не вистачає.

Тетяна Дремова – лише працелюбна мурашка у великій народній армії добровольців, але без її наполегливого жіночого труда відстань до нашої Перемоги була б довшою...

Свою посильну допомогу на порятунок скромної трудівниці ви можете перерахувати на банківську картку
ПриватБанку №5168 7572 8130 2663
отримувачка Дремова Тетяна Дмитрівна.


 
42
Комментариев
0
Просмотров
1611
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.