Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах помер видатний музикант 90-х

ВС 25 июня 2019 в 21:28
Олексій Павлов (Богуш) - ікона сумських хіпанів та музикантів 90х - помер 25 червня на 55 році життя

Ось що згадують про нього друзі-сумчани

"Він сам грав на басу в багатьох гуртах (Вікно та інші), найдовше і, напевне, найуспішніше - у Майї разом із Романом Києвицьким, Вадимом Ярошенком, Людвігом Шимановським та Сашком Катаною. За багато останніх років Майя була найпопулярнішим нашим гуртом. Разом колись ми зробили, можливо, перший музичний відеокліп у Сумах (дякуючи студії Монолог та Андрію Суярко).
Певний час Льоша працював у наших газетах Уік-енд та Тєлєнєдєля-Суми художнім редактором. Він мав бездоганний смак і вмілі руки майстра. Смішною і душевною була рубрика Поради дідуся Шали (це його псевдо, чому таке, пояснювати зайве). Люди писали в газету листи або дзвонили, запитання не завжди були за адресою, і дідусь Шала тоді брався до справи)

Дідусь Шала надавав поради не тільки простим смертним, а й президентам, хоча вони його про це і не просили) На першій обкладинці газети Уік-енд ви бачите фотоколажі, де Кучма гладить Льошу по бороді і підпис: Л.Кучма дякує Дідусю Шалі за поради... На місці Дідуся на оригінальному фото стояла маленька дівчинка, яку Кучма ніжно взяв за підборіддя у дусі авторитарних вождів. Це число Уік-енду за 17 серпня 1995 р. Просто, пам’ятаю, нас тоді взбісило, що місто почали вилизувати до приїзду Кучми, наче ну, ви зрозуміли) І так ми відреагували на ту показуху)Про Льошу можна згадувати безліч веселих історій, він був неймовірною непересічною людиною. Мир Тобі, Олексію", - пише Євген Положій.
"Только что преставился ко Господу певчий нашего храма Алексей Богуш. Именно он спроектировал наш храм в честь преподобной княгини Анны Кашинской. Сегодня день ея прославления и преподобная княгиня прославила своего слугу забрав его в селения праведных! Царство тебе Небесное, дорогой и любимый наш Леша!", - священник храму Максим Денисенко.

"Умер Лёша Павлов... Большой и незаметный человек. Многогранно талантливый и не кричащий о своих способностях.
Ушёл к Тому, Кого писал на иконах...", - отець Вячеслав Темний.

Прощання з Олексієм Богушем (Павловим) відбудеться у четвер о 10.00 на Басах у храмі Анни Кашинськоі.

 

1
Комментариев
0
Просмотров
3826
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.