Сумчан запрошують на аукціон заради життя

Наташа Акулова 04 ноября 2016 в 14:00
У виставковій залі Конгрес-центру СумДУ 5 листопада відбудеться благодійний аукціон "Ходити... Жити... Радіти...!"
На ньому буде представлено 59 лотів вартістю від 50 до 1500 гривень. Аукціон триватиме з 15.00 до 18.00 за адресою: м.Суми, вул. Покровська, 9\1.

Метою аукціону є привернення уваги громадськості та підтримка учасника АТО Сергія Кознієнка, який підірвався на замінованому полі і ледь залишився живим.

На прес-конференції з нагоди благодійного аукціону відповідали на питання організатори аукціону Юрій Удовенко, заступник голови спілки ветеранів АТО, Інна Галіченко, директор комунальної установи "Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування "Берегиня"", Альона Дмітрієвська, заступник міського голови. Також, не дивлячись на заборону лікарів ходити, на захід прибув і Сергій Кознієнко.

Юрій Удовенко: Чому ми вирішили допомогти саме Сергію? Ми допомагаємо кожному члену спілки в осередку. А Сергій - учасник АТО, інвалід I групи, він найбільше потребує допомоги. Це мужня, вольова людина, яка бореться за своє здоров'я. Але зараз виникла потреба у реабілітації за кордоном. Лікарі забороняють ходити на милицях, Сергій повинен пересуватись на візку. Зараз постала гостра проблема із станом хребта. Спеціалісти, які врятували і зберегли кінцівки ,по міліметру зібрали сухожилля, кісткову тканину, нерви, на той час на протязі півтора року категорично забороняли будь-яке хірургічне втручання. У Сергія було 11 повноцінних операцій, і біля 20 - під місцевим наркозом.

Інна Галіченко: Ми не могли залишитись осторонь. Молодь з інвалідністю, яка постійно працює у відділеннях терцентру, одразу відгукнулись. Такі люди хоч і не зовсім всі розуміють, для чого вони це роблять і що таке користь, адже вони всі з різними відхиленнями, але вклали у роботи свої душі. Впевнена, що це тепло буде гріти кожного, хто придбає виріб. Ми усі хочемо, аби Сергій зміг відвести в садочок та у школу свого сина, який лише нещодавно народився.

Альона Дмітрієвська: Звертаюсь до мешканців міста, яким небайдужа доля Сергія і його родини, аби прийшли підтримати і матеріально, і духовно Героя.

Сергій Кознієнко: Я звертаюсь до усіх небайдужих сумчан, жителів України, і прошу їх допомогти мені і моїй сім'ї стати більш повноцінним громадянином своєї країни. І якщо я зможу вам допомогти - я обов'язково зроблю це. Сподіваюсь, що допоможуть й мені...

5 листопада, Конгрес-центр СумДУ (вул. Покровська, 9\1), 15.00 - 18.00
 
Наталія Самолюк
62
Комментариев
0
Просмотров
2757
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.