Сумчан будуть навчати основам програмування. Безкоштовно

Наташа Акулова 06 февраля 2017 в 16:00
Презентація проектуTechnology Nation відбудеться вже завтра
7 лютого в Сумах відбудеться презентація проекту з безкоштовного вивчення основ програмування Technology Nation від Фонду BrainBasket.

Про те, як зробити перший крок в IT, в чому переваги даного навчального курсу та що треба зробити, аби стати провідним IT-спеціалістом, розповість Анна Попова, керівник проектів Фонду BrainBasket.

Зустріч відбудеться 7 лютого за адресою: ОКЗ "Сумська обласна універсальна наукова бібліотека" Адреса: вул. Героїв Сумщини 10, вул. Героїв Сумщини 10, 4. Вхід вільний, реєстрація – обов’язкова за посиланням: goo.gl/yZ1klb

Technology Nation - це всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп`ютерну освіту світового рівня та вивчити основи мов програмування, які найбільше користуються попитом. Це дає слухачам гарне підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.Навчання проходить у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек та партнерських локацій по всій Україні. Курс розроблено за програмами кращих технологічних університетів світу, участь в програмі не потребує попередніх технічних знань та навичок. Наразі проект проходить в 3 містах України й за півроку на програму було зараховано понад 1200 слухачів.

Дізнатися більше та зареєструватися на програму можна за посиланням - http://brainbasket.org/technology-nation
 
49
Комментариев
0
Просмотров
1501
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.