Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Особливий ліфт: триває збір коштів (постійно оновлюється)

ВС 24 мая 2018 в 10:03
Допомогти зібрати кошти на будівництво ліфту для дітей з особливими потребами в НВК №16 може кожен
У навчально-виховному комбінаті №16, що знаходиться на вул. Шишкіна, 12 (район Добровільної), дітей змалечку виховують в атмосфері рівних можливостей. Тут навчається більше 20-ти дітей з особливими потребами. Проте, дев'яти учням навчального комплексу, які мають вади опорно-рухового апарату, доводиться докладати чималих зусиль, щоб подолати звичайні шкільні сходи. Ці діти щодня долають 46 маленьких перепон, щоб досягти 46 великих перемог і дістатися класів на другому та третьому поверхах навчального закладу. Це неймовірно складно. Але вони долають. На жаль, при всьому бажанні, заклад не можуть відвідувати діти на інвалідних візочках.

Ініціатива знаходить підтримку
Змінити ситуацію вирішили кардинально – будувати ліфт. Оскільки міським бюджетом на 2018 р. не було заплановано фінансування цього закладу, а вартість реконструкції з добудовою ліфту становила 2,143 млн. грн.., не вдалося зробити це за бюджетні кошти. То ж за ініціативи депутата Сумської міськради Дмитра НАТАЛУХА почали шукати інші шляхи фінансування. Саме він звернувся до Голови Наглядової ради благодійного фонду «Технологія» Володимира ЗАЙЦЯ з пропозицією об’єднати зусилля у важливій справі. Як результат 18 травня громадська організація «Добро єднає», що була створена батьками та вчителями саме під цей проект, отримала перший внесок від благодійного фонду «Технологія» на суму у 250 тис. грн.«Якщо цій команді не вдасться зібрати всю суму, не вистачатиме якоїсь частини або ж у процесі реконструкції та облаштування ліфта виникнуть непередбачені початковим кошторисом витрати, то ми готові їх покрити. Але я впевнений, що все вдасться. Треба не соромитися бути добрими. Я завжди кажу, що багатство і добро повинні йти поруч», - прокоментував Володимир Заєць, який виступив ініціатором саме публічного збору коштів на будівництво.


Станом на 18.05.2018 зібрано 250 тис. із необхідних 2,143 млн грн.


«Керамейя» приєдналася до акціїЦегла, яка потрібна для будівництва, буде надана в повному обсязі сумським виробником - ТОВ «Керамейя».
Таким чином компанія «Керамейя», яку очолює Іван Федорович ТЕЛЮЩЕНКО, долучилася до акції по публічному збору коштів на будівництво ліфта для дітей з особливими потребами в навчально-виховному комплексі №16. Підприємство повністю покриє потребу у цеглі, заплановану проектом реконструкції, на загальну суму 160 тис. грн.


Станом на 23.05.2018 р. сума зібраних коштів дорівнює 410 тис грн. з 2,143 млн грн. необхідних.

Не бійтесь бути добрими!Силами окремих благодійників вдалося наблизити мрію маленьких школярів з особливими потребами ще на 1 320 грн. У такій справі важлива участь кожного і важлива кожна гривня. Якщо сумчани об’єднаються, то вони зможуть подарувати дітям з проблемами опорно-рухового апарату можливість вільно відвідувати школу, жити повноцінним життям і спілкуватися зі своїми однолітками.

Станом на 29.05.2018 року зібрано 411 320 грн. із необхідних 2,143 млн. грн.


«Екостандарт» долучився до збору коштівДо важливої справи фінансово долучилося ТОВ НВП «Екостандарт», директором якого є Дмитро Олександрович Наталуха.

Станом на 04.06.2018 року зібрано 412 320 грн із необхідних 2,143 млн. грн.

0
Комментариев
0
Просмотров
357
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.