Колектив КНП «Клінічна лікарня №5» СМР щиро вітає Петренка В’ячеслава Юрійовича із ювілейною датою!

ВС 02 августа 2022 в 18:21


Цьогоріч, 3 серпня, святкує свій діамантовий ювілей В’ячеслав Юрійович Петренко, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, директор КНП «Клінічна лікарня №5» СМР.

Шановний В’ячеславе Юрійовичу!

Трудовий колектив КНП «Клінічна лікарня №5» СМР щиро вітає Вас із ювілейною датою!

У цей знаменний день прийміть найкращі побажання: високого мирного неба, добра, достатку, міцного здоров`я та життєдайної енергії на шляху здійснення ділових планів, творчих задумів та ексклюзивних проектів.

Шановний В’ячеславе Юрійовичу, під Вашим керівництво наш заклад посідає чільне місце у системі охорони здоров’я та упевнено долає невблаганні виклики часу – медичну реформу, постійні зміни й удосконалення структури лікарні, COVID-19, а нині нові випробування – щоденна робота в умовах воєнного стану.

Сформована Вами дружна команда медиків-професіоналів пишається спільними досягненнями та висловлює щире захоплення Вашими успіхами на медичній, науковій, видавничій, духовній та суспільно-громадській ниві.

Вам притаманні: високий професіоналізм та людяність, багатогранний талант, наполегливість, життєвий оптимізм, компетентність та енергійність. Ці риси характеризують Вас як авторитетного, шанованого та успішного менеджера медичної галузі, який має в арсеналі 50 років успішної діяльності у галузі медицини при цьому 23 роки з них на посаді очільника П’ятої лікарні м. Суми, як приязно та великою повагою називають наш заклад сум’яни.

Тож, шановний В’ячеславе Юрійовичу!
Хай на довгі роки Вашими вірними супутниками будуть любов, дружба та взаєморозуміння!
Хай завжди Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги-однодумці та вірні друзі!
Хай Всевишній сприяє у всіх Ваших благородних починаннях та дарує нашій рідній землі благодать та всеосяжний мир!

З повагою,
трудовий колектив КНП «Сумська лікарня №5» СМР

 
 
58
Комментариев
0
Просмотров
6962
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.