«Ігри патріотів» пройшли на Сумщині (Фото)

ВС 26 июня 2018 в 11:00
Команда чоловіків 58 ОМПБр здобула бронзу у командному заліку
24 червня у Глухові на Сумщині відбувся турнір з функціонального багатоборства серед військових – «Ігри патріотів». У змаганнях взяли участь військовослужбовці 58-ї бригади та її окремих батальйонів.

Чоловіки виступили в командному турнірі. Дівчата змагалися в особистому заліку. Чоловічі збірні боролися в трьох комплексах, кожен з яких складався з чотирьох вправ. Дівчата виборювали перемогу у комплексі з п’яти вправ.

З перших хвилин боротьби лідерство захопила команда господарів турніру – бійці з 16-го ОМПБ. Вони ж і стали переможцями «Ігор патріотів». «Срібло» турніру завоювали бійці 15-го ОМПБ. На третій позиції – чоловіки з 58-ї ОМПБр.

Проте за підсумками непростого комплексу для жінок упевнену перемогу в «Іграх патріотів» здобули дівчата 58-ї бригади. Третю сходинку відповідно зайняла спортсменка з 15-го ОМПБ.

«Ігри патріотів» у Глухові відбулися  завдяки організації місцевого фізкультурно-спортивного клубу «Гармонія» на чолі з його керівником заслуженим тренером України з пауерліфтингу, майстром спорту України з пауерліфтингу Феліксом Колтаковим.
64
Комментариев
0
Просмотров
10470
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.