Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Данило Патенко прохає допомогти у боротьбі за життя

ВС 10 декабря 2019 в 15:16
Данило - житель Полтавщини; однак до боротьби за його життя долучаються жителі різних куточків України, серед яких - відомі особистості (наприклад, заслужена артистка України Наталія Май та дизайнер Тетяна Москівець).

Боротьба Данила з хворобою вражає з самого початку. Спочатку хлопець захворів на ангіну; коли температура піднялася до 39,5, довелося дзвонити у "швидку". Однак карета... так і не приїхала. Тож наступного дня довелось іти до поліклініки, де лікар... здивувався, як Данило взагалі дійшов до нього. Майже одразу у Данила виявили страшний діагноз: гострий лейкоз.

Сім'я та друзі з усіх сил намагаються зібрати необхідні кошти. Так, у лиспопаді відбулись благодійні концерти на підтримку Дані. Але сума - 110 тис. долл. - настільки велика, що зібрати її не вдалося й досі.

Бажаючі допомогти Данилові можуть перерахувати коти на рахунок його матері: Приватбанк: 5168 7456 0268 4919 Фурса Наталія Анатоліївна. Стежити за історією боротьби Дані з хворобою можна в мережі Інстаграм за посиланням.  Крім цього, друзі Данила ведуть групу у Вайбері (знайти її можна за хештегом #поможемданепатенко).

2
Комментариев
0
Просмотров
3359
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.