Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах відбулося відкриття виставки Анастасії Тарасової «Метаморфози»

Анастасія Літвіненко 07 мая 2019 в 16:49
3 травня у галереї  BURUART,  що на вулиці Воскресенський, відбулося відкриття виставки під назвою «Метаморфози» талановитої молодої художниці Анастасії Тарасової. Вона живе і працює в Парижі. Захоплена китайською філософією і мистецтвом каліграфії, вона створює цілу серію робіт під назвою «Метаморфози», які подобаються публіці і знаходять місце в приватних колекціях Європи.  Її роботи – витончені, естетичні та емоційні. Ці риси вона відтворює в красі жіночого тіла, зображеного на її малюнках. Дивлячись на них розумієш, що насамперед вона оголює перед глядачем свою душу та передає у графічних образах  різні її стани, а також різний настрій і те, що її бентежило у той чи інший період життя. А деякі з представлених робіт змальовують  красу відносин між чоловіком і жінкою. Не залишаються поза увагою глядачів і її абстрактні картини, в яких кожний може розгледіти щось своє: і сузір’я, і зоряне небо, і загадкових створінь. Своїми роботами художниця відкриває глядачеві свій внутрішній світ.  До того ж кожний може знайти в них свою емоцію. Крім того, представлена експозиція є відголоском її особистого життєвого досвіду: класичний танець, модельний і акторський досвід, робота зі своїм тілом, як інструментом мистецтва надихають її на створення робіт. У них немає нічого зайвого, чорний колір мазка на папері, виконаний у інтуїтивній техніці контрастує з незавершеністю ліній, відсутністю особи і експресивністю та легкістю форм. Мінімалізм сюжету відкриває нескінченість простору і свободу уяви. Загалом на виставці представлено 11 робіт, при цьому одна з них включає в себе відразу три окремих малюнка. Всі вони середніх розмірів, розміщені у підвісних підрамниках та мають монограму автора.         

Перед тим, як дана виставка потрапила до Сум, вона вже була презентована в Парижі.  Близько місяця тому назад  Анастасія  взяла участь у конкурсі графіки, який організувала галерея BURUART, за результатами якого подарунком для переможця стала персональна виставка її робіт. «Творчість Анастасії Тарасової вирізняється емоційністю і спонтанністю. Саме це цікаво галеристу, саме це приваблює глядача. Нам так не вистачає свіжих, чистих емоцій! Парадокс в тому, що яскраві емоції передані через стриману графіку - лише чорний і білий кольори. Проте, експресія робіт неймовірна!»- зазначила куратор галереї  BURUART Римма Миленкова.

Ще одним приємним сюрпризом для відвідувачів вернісажу у день його відкриття став традиційний аукціон, на якому була продана одна з робіт художниці.  Виставка триватиме  до 16 травня. Вхід вільний.Досьє 

Анастасія Тарасова  народилася в  сім'ї  заслуженого українського архітектора і будівельника Євгенія Михайловича ФарбЬ (дід), мати – Олена Фарба – музикант, піаніст (живе і працює в Росії). Батько Сергій Тарасов – відомий скульптор, фотограф (живе і працює у Франції). Творча атмосфера   сім'ї, уроки класичного танцю, фортепіано, французька мова, стали міцною основою для творчих експериментів. У 2003 Анастасія переїжджає в Париж і поринає у вируючий світ сучасного мистецтва, беручи участь в спільних виставках і проектах батька і друзів. Вона грає Офелію у авторському короткому фільмі Ніколя Клотца і разом із знімальною командою везе фільм на Канський фестиваль, в секцію «Канські таланти» (Talants Cannnes 2007). Паралельно з акторськими роботами в рекламі і кіно, Анастасія починає малювати. Розпочавши з яскравої абстракції акрилом (її роботи беруть участь у групових виставках у Парижі), знайомиться з каліграфією і тушшю та робить першу персональну виставку в паризькій галереї сім'ї Rue Rivoli. У 2011 році персональна виставка абстракцій в Парижі в Галереї «59 Rivoli» і спільна виставка «Artistes russes vivant a Paris» в  Bures – sur – Yvette  (передмістя  Парижу).  У 2012 в Липецькому обласному краєзнавчому музеї пройшла індивідуальна виставка «AMOR». Були показані малюнки виконані китайською тушшю і пастеллю. 2013  р. – групова    виставка   художників  «N»importe quoi,    tout y passé» в Галереї на 59 rue Rivoli, Paris . Крім того, вона бере уроки по декоративній мозаїці (2016-2018) і в грудні минулого року показує серію робіт на різдвяній виставці у 13 окрузі Парижу.
39
Комментариев
0
Просмотров
2141
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.