Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах працює виставка під назвою «Львівські імпресії»

Анастасія Літвіненко 15 августа 2019 в 12:57
З 2 серпня в галереї BureauArt, що на вулиці Воскресенській у місті Суми, працює виставка польської фотографії під назвою «Львівські імпресії». Загалом в експозиції представлено близько 40 чорно-білих фотографій, які польські студенти зробили під час пленеру у Львові. Вони поєднують у собі спостереження і дослідження світла в натурі і світла у фотостудії.

Зокрема, на виставці можна побачити фотографії, які відтворюють сторінки життя міста Львів. Це своєрідна міська хроніка. Так, на світлинах можна побачити чоловіків, які з захватом грають у шахи на міській площі; старенького, що замрійливо розмістився на лавочці; рабина, який у кафе поринув у світ сучасних технологій; панянку, яка крізь скло темних окулярів поглядає з мансарди на метушню міста. При цьому фотографами майстерно впіймано долю секунди того моменту, котрий вже ніколи не  повернеться знову, а також показати атмосферу міста, цікаві куточки та вловити моменти котрі пересічна людина може не помітити в постійному русі міста.

Інша частина робіт експозиції – фотографії,  зроблені в фотостудії. Вони являють собою, насамперед, вивчення і опанування світла. Головна тема  цих робіт «Портрет і акт». Зокрема, у роботах відтворенні різні вирази жіночого обличчя, які фотограф спіймав крізь прозору плівку; рухи рук і чоловічого тіла, які закликають до роздумів та передані у найменших деталях.  «Тут тільки роботи фотографічні, але виконанні вони не фотографами за фахом. Це студенти, які вивчають мистецтво на факультеті візуальних мистецтв та мультимедіа. Головне завдання було саме дослідити світло і тінь. Як у студії  штучне світло, на яке митець може виливати, так і на вулиці світло, на яке ми не можемо впливати, але ми повинні впіймати той найкрасивіший, найцікавіший момент і з точки зору документалістики, і з точки зору естетики» - зазначила  артдиректорка галереї BureauArt Римма Міленкова.

При цьому слід наголосити, що ця виставка є міжнародною, оскільки її авторами є студенти 1 року напрямку «Візуальні мистецтва» та «Графіка» факультету мистецтв Радомського технологічно-гуманітарного університету імені К.Пуласького в місті Радом, Польша. Відкриваючи виставку куратор галереї Римма Міленкова зазначила, що ця експозиція є продовженням попередніх чотирьох міжнародних виставок, які проходили у Сумах. На них були представлені переважно графічні роботи. То ж поспішайте переглянути цю яскраву і неповторну виставку, яка занурить Вас у атмосферу стародавнього Львова та познайомить з філософськими роботами, які відтворюють людину у її найменших деталях та рисах.

35
Комментариев
0
Просмотров
9904
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.