Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Творча зустріч з Олексієм Вертинським і Станіславом Бокланом відбулася у Сумах

ВС 28 марта 2019 в 15:55
24 березня у Агенції промоції «Суми» у рамках завершальної частини Чеховфесту відбулася творча зустріч з народними артистами України Станіславом Бокланом та нашим земляком Олексієм Вертинським, які охоче поділилися з присутніми історіями із власного життя та надали змістовні відповіді на запитання, що цікавили присутніх. А саме, про театр, український кінематограф, культурні та історичні цінності нашого міста. Станіслав поділився враженнями про своє перебування у проекті Ліга Сміху, зазначивши,  що він є найстаршим із суддів і молоді колеги його іронічно називають дідусем.  Крім того, він  захопливо  розповів  про серіал «Коли ми вдома»,  в якому грав роль дяді Гриші і вона йому дуже сподобалася. Але, нажаль, серіал закрили. Найменш сподобалася йому роль в «Сторіччі Якова», оскільки знімальна команда була не професійною. До того ж Станіслав поділився враженнями про участь у «Слузі народу», останні серії якого глядачі зможуть побачити на цьому тижні.  Про «Кріпосну» він  зазначив,  що цей серіал дуже сподобався його мамі, однак його сюжет є  вигаданим  і певною казкою. Серед інших тем Станіслав розповів про кризу у нашому кінематографі і про те, що потрібно приймати державну програму по його відродженню і розвитку. Крім того, він поділився своїми враженнями про відвідини Музею – садиби Антона Павловича Чехова у місті Суми, зазначивши,  що, нажаль, дане приміщення потребує капітального ремонту, оскільки  руйнується просто на очах. Актор наголосив, що  про нього повинні дбати не тільки працівники музею, а й міська влада опікуватися цим питанням, оскільки садиба є культурною пам’яткою і візитівкою нашого міста, якою повинні пишатися сумчани. Не менш цікавою була його розповідь про те, що кімнати музею і кабінет Антона Павловича Чехова, де він, до речі, спав, є настільки маленькими, що він навіть не уявляє, як видатний письменник, зріст якого складав 1,86 метрів міг в них розміщатися. При цьому він про іронізував, зазначивши, що досить часто відвідує у Києві своїх друзів, які мешкають у значно більшій квартирі з високими стелями на 1200 метрів квадратних удвох з собакою, яка є їх домашнім улюбленцем. Розповів актор і деякі факти з особистого життя, зазначивши, що має двох онуків.         

Олексій Вертнський поділився з присутніми ніжними спогадами про дитинство, про те, як займався майже у всіх гуртках Сумського палацу піонерів (в теперішній час Палацу для дітей та юнацтва). Крім того, він розповів про те, як він навчався в театральному гуртку та про курйозний  випадок, який стався з його викладачем, коли вона, піднімаючи по сходинкам на сцену,  зламала  ногу і вони із студійцями навідували її вдома. Крім того, йому запам’яталася зустріч з прихильницею, яка приїхала з далекого Алжиру і чекала його з квітами біля дверей гримерки після спектаклю. Вона розповіла актору, яку роль у житті її родини зіграла вистава «Дядя Ваня».  На неї потрапила, приїхавши до Києва її онучка, яка весь час проводила в клубах  та марнувала життя. Проте, ця вистава все змінила і вона захопилася творчістю Антона Павловича Чехова. По її поверненню до Алжиру бабуся, яка зустрічала її в аеропорту, дуже здивувалась, побачивши у її руках зв’язку книжок цього видатного письменника. Розповів актор і про феномен  «Дяді Вані» та про аншлаги на ньому. Поділився він і досить цікавим випадком, який стався у 2011 році, коли, перебуваючи з даною виставою на гастролях у місті Суми, їм прийшлося виступати у темряві, оскільки раптово вимкнулося світло. Проте, актори не покинули сцену і дограли її до кінця.

Крім того, Станіслав і Олексій розповіли  про те, як добиралися до Сум і, що у потягах сервіс став значно кращим, ніж раніше. Поділилися вони з присутніми і думкою з приводу того, що в теперішній час з’являється дуже багато молодих, талановитих колег, які приходять їм на зміну. Серед них: Михайло Кукуюк, Андрій Федінчик, Ксенія Вертинська та інші. Також актори запросили завітати до Києва на вистави «Загадкові варіації», «Однорукий»  та «Галохвастов», з Михайлом Кукуюком у головній ролі.

Творча зустріч пройшла у теплій, веселій і цікавій атмосфері та зібрала вщент переповнену залу людей. По її закінченню кожний охочий міг отримати автограф акторів та сфотографуватися з ними. Також в цей день їх можна було побачити на сцені в Сумському театрі драми та музичної комедії   ім. М.С. Щепкіна  де відбулася  вистава Київського академічного молодого театру "Дядя Ваня" за участі Станіслава Боклана і Олексія Вертинського. Ще одним подарунком став анонс від  організаторів Чеховфесту про те, що восени сумчани побачать виставу цього театру «Однорукий». То ж будемо чекати акторів на нову, не менш цікаву зустріч.

Підготувала:  Анастасія Літвіненко


33
Комментариев
0
Просмотров
2241
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.