Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Тростянець чекає всіх поціновувачів року на 5-тому ювілейному фестивалі "СХІД-РОК"

Дайджест 25 июля 2017 в 14:06
25-26 серпня 2017 року в місті Тростянець (Сумська область) відбудеться вже 5-й ювілейний фестиваль "СХІД-РОК".

Унікальний цей фестиваль тим, що проводиться в середні фортеці XVIII століття Круглий Двір. Раніше він був амфітеатром, тому таку акустику в Україні ще треба пошукати, а музика в прямому сенсі слова проходить крізь кожного.

Лайн-ап фестивалю нікого не залишить байдужим, хедлайнери фестивалю: ВВ, Сергій Бабкін, Антитіла, O.Torvald, Pianoбой, гості з Японії, Данії та Італії!  Загалом 20 колективів за 2 дні на двох сценах.

Щороку СХІД-РОК дає можливість молодим колективам виступити на одній сцені з монстрами української рок-музики. Молоді групи проходять на фестиваль шляхом відбору. У 2017 році на 4 місця на Головній сцені фестивалю претендувало майже 500 груп.

Близько 7000 цінителів рокової музики та драйвового відпочинку відвідали СХІД-РОК у 2016 році. 

На території фестивалю функціонує безкоштовне наметове містечко, родзинкою якого є його розташування. Табір знаходиться у Дендропарку "Нескучне", сама назва якого дає зрозуміти, що сумувати там не доведеться. Дендропарк закохує своєю первозданною та чистою природою, каскадом з трьох озер і таємничим гротом "Німф".

#ВідчуйСебеСправжнього – слоган Схід-року й саме так позиціонує себе фест. Вся атмосфера фестівального дійства дає змогу відчути себе з ніг до голови справжнім, а найголовніше побачити навкруги ще з тисячі таких же щірих та добріх людей.

Маленьке та привітне містечко Тростянець завжди раде гостям, бо окрім музичної складової йому є, що показати. Це і сам Круглий Двір, у якому проходить фестиваль, і маєток Кеніга, в якому у 1864 році жив і творив П.І.Чайкоскький, Алея закоханих із дерев’яними скульптурами, колонами та альтанкою, Дендропарк "Нескучне" з таємничим гротом "Німф", і музей шоколаду і багато, багато іншого. З урахуванням того, що в Тростянці працює шоколадна фабрика, яка виготовляє шоколадки Корона та Milka, печиво Tuc та Oreo, бісквіти Барні, каву Jacobs, у місті буквально все із запахом шоколаду.

Тростянець чекає всіх поціновувачів року, драйву, усіх любителів подорожувати та відкривати для себе нові казково-шоколадні міста у себе в гості наприкінці серпня!

НІКОЛИ НЕ РАНО ПЛАНУВАТИ ФЕСТИВАЛЬНИЙ ВІДПОЧИНОК!

Афіша фестивалю "СХІД-РОК", 25-26 серпня 2017 р.

.
2
Комментариев
0
Просмотров
1219
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.