Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумські письменники презентували нові книжки у Києві. Скоро у Сумах

ВС 07 июня 2018 в 15:00
Минулого тижня на "Книжковому Арсеналі" Євген Положій і Владислав Івченко презентували нові книги.

До збірки "Перехрестя" українського письменника Євгена Положія увійшли оповідання, есеї та віршата, написані в різні роки, а також повість «По той бік Пагорба». У «Перехресті» представлені як новели з найвідомішого твору письменника «Іловайськ» («Дядько Іван», «1396. Повернення» тощо), так і оповідання та есеї («Пан Зривко», «П'ять хвилин у Токіо», «М'ячі» та ін.), що друкувалися раніше в різноманітних збірках. Більшість із цих творів суттєво відредаговані автором. По-новому зазвучали також новели «Собача дорога», «Обраний», «Пенелопа» і багато інших.

Окремо варто відзначити серії «Хулігани» та «Андеграунд», де зібрані ранні твори Положія («Як ми крали наречену» тощо), а також оригінальне оповідання «Юрій Юрійович, улюбленець жінок», що згодом розрослося до популярної повісті. Повноцінним дебютним текстом можна назвати повість «Секта».

Про презентацію у Сумах ми повідомимо окремо. слідкуйте за новинами на сайті.

Владислав Івченко презентував аж дві нові книжки. Перша — збірка оповідань «Ігри пам'яті», яку анонсували ще в лютому і на яку я дуже чекала)))) Друга — кіносценарій про пригоди Івана Карповича в Одесі у 1914 році «Битва за Одесу».

«Ігри пам’яті» − перша за останні 10 років збірка оповідань Владислава Івченка. У книзі 23 оповідання, дуже різні за стилем, темою та героями. В книзі присутня ненормативна лексика.

Саме її презентуватиме письменник уже завтра у Сумах. Презентація проходитиме в режимі авторського читання з картинками та музикою. Модератор – редактор видавництва «Темпора» Богдана Романцова. 8 червня, 19.00, «Розумний хаб», Кузнечна,2.
 
40
Комментариев
0
Просмотров
1770
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.