Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумська літературна студія "Зажинок" іде на канікули

ВС 20 декабря 2018 в 16:38
Цієї неділі "Зажинок" зібрався чи не в повному складі. І це - не дивно, адже літстудія іде на кількатижневий відпочинок. Деякі учасники (такі, як я) лише слухали твори колег, оскільки нові твори поки що не народжуються. Але і в таких ситуаціях відвідування засідань - справа корисна. Тим паче, що в студії недавно було запроваджено уроки української мови.

Нинішній рік виявився неабияк плідним для студії. Так, до нас приєдналося кілька нових учасників. Суттєвим та яскравим поповненням стала сім'я Бугер. Старша донька - Катерина - разом зі мною представила Суми на Всеукраїнській нараді молодих письменників. Спілчани відмітили Катину творчість, визнавши її перспективною поетесою.

Ще одна представниця зажинківської поезії - Анна Верховцева - також показує прекрасні результати. Так, напркінці року Аня написала кілька україномовних віршів. І, за словами поетеси, зупинятися на досягнутому вона не збирається.

Не пасуть задніх й інші літстудійці. Так, Юлія Еней пише казки з новими героями та вірші для дітей. Олег Гончаренко відкрив театр імпровізації, який, крім іншого, надихає його на створення нових творів. І так можна без кінця перераховувати досягнення учасників студії.

Зараз студія (та окремі літстудійці) мають серйозні плани на наступний рік. Утім, поки що не розкриватимемо їхні плани. Скажу, що поціновувачів сумської літератури чекають сюрпризи - як малі, так і масштабні. Усі цікаві події ми будемо викладувати у нашому клубі.Аня Верховцева бере акорди, Катя Бугера оцінюєМузична пауза: виконує Богдан Бугера, Олег Гончаренко та Юлія Еней насолоджуються
"Літерянка" Світлана Петренко та наш вчитель української мови Вікторія БугераЛеся Бугера теж любить няньчити Катрусю Макарчук. Чесно кажучи, їй це дуже добре вдається
 
 
37
Комментариев
0
Просмотров
7478
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.