Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумчани "зазирали у сни» Кідрука (Видео)

ВС 17 октября 2016 в 15:00
11 жовтня у Сумах відбулась презентація нової книги Макса Кідрука«Зазирни у мої сни». Книга написана у жанрі містичного технотрилера
Письменник довго підводив слухачів до виникнення ідеї написання цього роману історичними фактами, розповідями про побудову ДНК. Але сюжет не про це. Сюжет стосується 5-річного хлопчика з міста Рівне, який у дворічному віці внаслідок видалення гнійника під вушком 36 секунд перебував між світом живих і мертвих. Через 2 роки після клінічної смерті, батько дитини зрозумів, що хлопець повернувся звідти не сам… Уві сні до 5-річного Тео приходить щось абсолютно чуже і темне. Сім’я, у відчайдушних спробах дізнатись таємницю, звертається до американських лікарів-нейрохірургів, які мають можливість заглянути у сни Тео. 

Але батьки не здогадуються, що бажання допомогти призведе до катастрофи, адже найгірше почнеться після того, коли це щось зрозуміє, що за ним слідкуюють.

Максим Кідрук розповів, що на створення роману його надихнули праці американського вченого Джека Л. Галланта, у котрих описано розкодування нервових імпульсів та відтворення того, що бачить людина. Це відкриття зумовило можливість «зазирнути у людський сон».Також автор розказав про безпосередній процес зйомки буктрейлеру. Виявляється, його команда вперше створила повноцінний ролик, аналогів якого нема у світі. Хоча й багато людей сприйняли буктрейлер негативно і замітили купу недоліків, сам автор пишається, що попри всі негаразди та побутові проблеми вони відзняли свій авторський матеріал із власною задумкою.

Відомо, що 26 вересня Макс Кіндрук вирушив у промо-тур із презентацією книги по двадцяти містах України протягом двох місяців та навіть відвідає низку міст у Німеччині. Дебют презентації розпочався у місті Рівне.


https://youtu.be/5sxeqOPAUBE


Придбати книгу можна у міських книгарнях або у соціальних мережах за допомогою реєстрації через Google-форми, Цікаво, що у питаннях потрібно обов’язково зазначити, кому підписувати примірник та номер відділення пошти. Ціна одного примірника - 85 гривень.

Досьє
Максим Кідрук — український письменник, мандрівник, колумніст чоловічого журналу «XXL». Співучасник акції «На Зеландію!» разом із Сергієм Притулою, автор ролика «Азаров, ай-яй-яй!», автор першого українського технотрилера «Бот». За освітою інженер-енергетик. Загалом побував більше ніж у 30 країнах, серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі,Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші. Одружений з Тетяною Кідрук, дітей не має.Нагороджений преміями Коронація слова (друга премія, номінація «Романи», 2009,«Мексиканські хроніки»)
 
Наталія Самолюк
46
Комментариев
0
Просмотров
19282
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.