Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумчан запрошують у кіно... Вивчати англійську

Наташа Акулова 21 ноября 2016 в 16:00
У місті відкрито кіноклуб під назвою Sumy Cinema Club
Англійську вивчати - легко та приємно у Sumy Cinema Club!

В Сумах відкрито кіноклуб під назвою Sumy Cinema Club. Це об'єднання однодумців створено для всіх бажаючих на базі Сумського Державного Університету. В кіноклубі є можливість переглянути шедеври кіноіндустрії оригінальною (англійською) мовою з англійськими субтитрами, обговорити складні висловлювання, скуштувати ласощі з чаєм, обговорити кінострічку після завершення показу, а наприкінці обрати фільм на наступний кінопоказ.

Такі перегляди дають можливість цікаво і просто вивчати англійську мову. Коли ви чуєте, що каже актор, та водночас переглядаєте написання, ви використовуєте візуальну та аудіальну пам'ять. Це спрощує процес вивчення. Складні моменти стають більш зрозумілими, завдяки акторській грі та сюжету фільму, тому майже кожне нове та незнайоме слово розуміється в контексті.Такий спосіб є більш легкий, цікавий і простий порівняно з вивченням мови за підручниками, а базовий рівень знань не має значення. Якщо ви гарно володієте мовою, то перегляд улюблених кінострічок мовою оригіналу на великому екрані за допомогою проектора в затишній аудиторії принесе масу задоволення та найкращі враження.

Наразі вже було переглянуто понад 15 кінострічок різноманітних жанрів: драми, трилери, комедії, біографічні та наукові фільми.

Ми запрошуємо всіх, хто бажає вивчати англійську мову за кінострічками щосереди в 17:00 до головного корпусу СумДУ в аудиторію Г609. Вхід вільний.

Ведучий кіноклубу Анатолій, телефони для зв'язку: 099-187-83-25 та 068-988-02-98
 
2
Комментариев
0
Просмотров
2535
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.