Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Молоді письменники Сум продовжують активно працювати (+ФОТО)

Артем Турчин 20 мая 2019 в 10:12
На сьогодні бути письменником насправді не так просто. Написати вірш, оповідання чи навіть роман - легко, особливо, коли твір аж проситься назовні. Але цими написаними рядками справа фактично закінчується. Прочитати твір хоча б у колі письменників, подати його на конкурс чи видати книжку - ці питання часто залишаються невирішеними. Друк коштує чималих грошей, виграти конкурс (чи хоча б пройти до настуупного туру) - не так просто, а самі письменники збираються у своєму колі далеко не скрізь і не часто, не кажучи вже про організацію виступів.Одне із засідань студії

Всі ці питання намагається вирішити сумська літературна студія "Зажинок". Заснована ще в радянські часи, вона перестала функціонувати у кінці 80-х. Восени 2016-го року вихованка студії Тамара Герасименко вирішила відновити легендарне угрупування. Її намір підтримав і тодішній голова СОО НСПУ Олександр Вертіль (який також належить до когорти "зажинківців"), узявши студію під крило Спілки.


Студійці вивчають мовні правила

З початку відновлення студії й до сьогодні "зажинківці" збираються чітко раз на два тижні. Студія приймає у свої ряди талановитих юнаків та дівчат до 40 років. У "Зажинку" письменники мають змогу не лише прочитати свої твори, а й отримати критику від своїх колег.

Проблему із друком студійці також вирішили. Так, недавно вийшла перша збірка оновленого "Зажинку" під назвою "Заспів". Щоправда, видавали молоді письменники її своїм коштом, адже чекати фінансової підтримки від будь-кого поки що не доводиться.Обкладинка збірки

"Зажинок" продовжує чекати і приймати в свої ряди молодих талантів. Для того, аби потрапити на засідання, уточніть найближчу дату у керівника студії Тамари Миколаївни Герасименко.


"Зажинківці" люблять няньчити дітей колег
 
39
Комментариев
0
Просмотров
1770
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.