Сумські школярі висадили дерева замість запускання кульок

ВС 05 июня 2019 в 13:30
Завершення навчального року в Сумах та області відзначилося не тільки урочистостями в навчальних закладах. Сумчани ініціювали і підтримали важливі благодійні та екологічні акції

Одними із перших в області відмовитися від коштовних букетів на користь хворого учня закликали в  Глухівській ЗОШ №2. «Адміністрація нашої школи, разом з учнівським самоврядуванням, запрошують батьків та учнів приєднатися до шкільної акції «Благодійність замість квітів» та відмовитись від звичних квіткових подарунків на 31 травня та випускні свята на користь учня 8-Б класу Рулана ПІНЧУКА, який потребує довготривалого лікування. Хлопчик вже два роки бореться з важкою хворобою. Пам’ятайте, що квіти досить швидко зав’януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя нашого учня та його сім’ї на краще», - звернулася директорка навчального закладу Алла РЯБУХА.

Лавина добрих справ дісталася і до обласного центру. Так, у сумській гімназії №1 вирішили відмовитися від букетів, щоб допомогти 11-річній учениці Дарії СЕЛІХОВІЙ, яка має страшний діагноз «рак хребта, саркома Юінга» та потребує тривалого вартісного лікування. Організатори акції «Врятуємо життя разом» закликають долучитися до збору коштів.

Замість повітряних кульок випускники КУ загальноосвітня школа №8 висаджували дерева чи кущі троянд. Ініціативу українських школярів зі Львова, підхопили у сумських школах. Через серьйозну небезпеку для навколишнього середовица від гумових кульок, що кожного року запускають у небо, відмовились. Ідею висаджувати замість цього рослини чимало навчальних закладів сприйняли на ура!

 
46
Комментариев
0
Просмотров
1236
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.