Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумське суспільне ТБ очолив Олександр Такул

ВС 06 декабря 2017 в 15:00
Продюсером філіалу НСТУ стала Оксана Кириленко
Як інформує сайт правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, 6 грудня оголошено результати конкурсу на посади менеджерів і продюсерів Суспільного. З переможцями конкурсного відбору підпишуть строкові трудові договори на один рік, які за результатами роботи можуть бути продовжені.

За результатами конкурсу менеджером Сумської регіональної дирекції призначено Олександра ТАКУЛА, а продюсером – Оксану КИРИЛЕНКО.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб АЛАСАНІЯ на своїй сторінці у ФБ описав, як проходив процес конкурсного відбору. Він повідомив: «Конкурс відбувався упродовж 8 днів по 12 годин на день, 226 співбесід. Все це далося непросто, як кандидатам, так і правлінню, яке повним складом працювало як журі конкурсу. Претенденти дуже різні: були люди з ідеями, були пристосуванці, були й просто «а раптом пройде». Але допомогла підготовча робота центральної дирекції НСТУ. По продюсерах працювала експертна група Ради Генпродюсерів. Рада збиралася кожного дня і працювала по претендентах на позиції продюсерів філій – обговорювала портфоліо, дивилась творчі доробки кандидатів, зважала на їх досвід, і робила рекомендаційний висновок для членів журі. Висновків було три: не рекомендувати, рекомендувати до співбесіди, рекомендувати до найму (цей останній висновок журі побачило лише двічі серед більше ніж двохсот рекомендацій).

За словами Зураба Аласанії, по претендентах на посади менеджерів філій працювали оргвідділ НСТУ та безпековий департамент (по одному з претендентів було знайдено інформацію щодо його роботи на керівній посаді в Криму вже під час окупації; претендента було знято з конкурсу). Перевірялась відповідність та правдивість інформації в резюме та біографічних довідках; збирались данні методом OSINT (на основі відкритих джерел) та з власних джерел по регіонах.

З 11 грудня новообрані керівники філій вступлять на свої посади у регіонах. Взагалі конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів.
 
33
Комментариев
0
Просмотров
3658
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.