Дні Сталої Енергії пройдуть у Сумах цього тижня

Алена Касаткина 03 июня 2019 в 18:05
5-8 червня 2019 року в м. Суми відбуватиметься ряд заходів, пов’язаних із проведенням Днів Сталої Енергії

Їх організація проводиться у співпраці Сумської міської ради з Грантовим проектом Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми». Проект реалізується в рамках другої фази програми Європейського Союзу «Угода мерів – Демонстраційні проекти 2» та передбачає комплексну термомодернізацію будівель Сумської спеціалізованої школи №7, Сумської спеціалізованої школи №9 та Сумської загальноосвітньої школи №20.

Офіційне відкриття Днів Сталої Енергії відбудеться 5 червня о 9:30 ранку в сквері ім. І.Г. Харитоненка (біля Альтанки). На жителів міста чекають наукове кріо-шоу, аrt-сушка малюнків на тему енергозбереження, демонстрація екосумок, екологічний квест «Змінюй себе, а не планету», можливість сфотографуватися з роботом Бамблбі та багато різних цікавинок, пов’язаних з енергозбереженням.

Об 11:00 у приміщенні Сумської міської галереї розпочне свою роботу Сумська міська конференція «Енергоефективність: підходи та розуміння».Окрім того, протягом 5-7 червня для школярів заплановано проведення різноманітних екологічних ігор, вікторин, акцій та екскурсій до Сумського аграрного університету, Центру науково-технічної творчості молоді та ДП «Сумське лісове господарство».

7 червня о 20:00 у студентському сквері Національної академії банківської справи (СумДУ), жителі міста Суми зможуть відвідати кінотеатр під відкритим небом та безкоштовно переглянути документальний фільм Леонардо Ді Капріо «До потопу» за попереднім записом

8 червня о 16:00 на Театральній площі розпочнеться фестиваль Sumy Energy Fest, під час якого відбудуться велоквест «VeloLife», змагання по Crossfit та фотоконкурс з цінними призами. О 17:30 розпочнуть свою роботу творчі майстер-класи, зона хендмейду та фудзона.

Під час фестивалю проект EU4Energy представить інтерактивний стенд з енергоефективності, мета якого – надати основні відомості про енергоефективність в ігровому форматі, а також продемонструвати поновлювальні джерела енергії. За допомогою стенду кожен бажаючий зможе пройти тест з візуальними відповідями на основі матеріалів EU4Energy та виграти призи в лотерею. Для відвідувачів заходів підготовлена яскрава та насичена концертна програма за участю дитячих танцювальних та вокальних колективів міста. Хедлайнер фестивалю – гурт DETACH. Завершиться Sumy Energy Fest яскравим лайт шоу від театру вогню та світла «SCORPIUS».

 
45
Комментариев
0
Просмотров
1984
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.