Безробітні сумчани залишаться без субсідій

ВС 06 июня 2018 в 14:00
До уваги отримувачів субсидії, які перебувають на обліку в центрі зайнятості!

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329 були внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій.
Відповідно до змін, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії і вони:

- зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, в розрахунок сукупного доходу домогосподарства включається середньомісячний дохід таких осіб у розмірі одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи (на 31.12.2017 - 1762 грн.);

- перебували на обліку у службі зайнятості і отримували допомогу по безробіттю, в розрахунок сукупного доходу домогосподарства включається середньомісячний дохід таких осіб у розмірі фактично отриманих такими особами доходів.

У разі перебування особи зі складу домогосподарства або зі складу сім’ї члена домогосподарства на обліку в службі зайнятості без отримання допомоги по безробіттю, субсидія за таких умов не призначається.

При визначенні права на призначення субсидії з травня 2018 року середньомісячний сукупний дохід враховується за ІІІ–ІV квартали 2017 року. З початку опалювального періоду враховується середньомісячний сукупний дохід за І-ІІ квартали 2018 року.
 
54
Комментариев
0
Просмотров
1479
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.