Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Батьки вихованців одного із сумських дитсадків поскаржилися на «собачий» холод в групах

Анна Горпинич 17 января 2019 в 15:22
Вихованці ДНЗ №12 «Олімпійський» замерзають у групах, де температура ледь підіймається вище +15 градусів. Про це повідомила мама одного з вихованців Маргарита Гасай, зателефонувавши в редакцію газети «Панорама».

Жінка розповіла, що вже декілька днів поспіль не може залишати дитину у садочку, оскільки там дуже холодно, і діти через це хворіють.
«Температура в группах у нас +15 - +17 градусов. Я своего ребенка в таком холоде оставлять не могу. Мы уже обращались и к «Сумытеплоенерго», и к мэру, но пока никто не хочет этим особо заниматься», - рассказала Маргарита Гасай.

Аби з’ясувати деталі, ми зв’язалися з завідуючою дитсадка Валентиною Мірошніченко. Вона повідомила нам, що в ДНЗ №12 вже прибув представник теплопостачальника, оглянув опалювальне устаткування та пообіцяв доповісти про ситуацію керівництву.

На думку завідуючої, ситуація з температурним режимом у «Олімпійському» склалася через те, що подача теплоносія в системи закладу відбувається з порушенням норм. У «Сумитеплоенерго» пообіцяли владнати цю ситуацію в якомога короткий термін.

Ми тримаємо ситуацію на контролі і найближчим часом повідомимо читачам про розвиток подій.

0
Комментариев
1
Просмотров
2327
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Моя дитина теж ходить до цього садочка. Проблема з опаленням існує. В нашій групі холодно, особливо після новорічних свят або вихідних. Батьки приносять з дому пледи, бо під одною ковдрою дітям холодно спати. Багато дітей хворіє. Хтось не ходе, бо холодно. Що робити тим батькам, кому немає з ким залишити свою дитину?